Remont drogi powiatowej nr 2428W relacji Ruszkowo – Studzianki - Nuna na odcinku o długości 950 m

POWIAT NOWODWORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361203
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 13:18
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d27799a7-7648-4bd9-ad0a-58c686b72f20
Identyfikator
5311688975
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniWymiana nawierzchni drogowejMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
699 369,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361203 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2428W relacji Ruszkowo – Studzianki - Nuna na odcinku o długości 950 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWODWORSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 1B

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 765 32 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nowodworski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowodworski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d27799a7-7648-4bd9-ad0a-58c686b72f20

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 2428W relacji Ruszkowo – Studzianki - Nuna na odcinku o długości 950 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d27799a7-7648-4bd9-ad0a-58c686b72f20

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067000/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 2428W Ruszkowo - Studzianki - Nuna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266949

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1113342,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest wykonanie robót budowlanych drogowych, w ramach których zostanie zrealizowane zadanie dotyczące remontu drogi powiatowej nr 2428W relacji Ruszkowo – Studzianki – Nuna na odcinku o długości 950 mb, liczonym w osi drogi. Remont ten będzie prowadzony na terenie gminy Nasielsk.
Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności (bez możliwości ograniczenia przez Wykonawcę):
1. Roboty przygotowawcze:
1) wykonanie wytyczenia geodezyjnego trasy drogi na odcinku 950 m w terenie,
2) opracowanie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu,
3) zabezpieczenie i oznakowanie terenu robót zgodnie z zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu,
4) wykonania inwentaryzacji istniejącego oznakowania pionowego i poziomego,
5) wykonanie robót pomiarowych i inwentaryzacyjnych,
6) wykonania ręcznych przekopów kontrolnych w miejscach kolizji (jeżeli dotyczy)
7) zabezpieczenia istniejącej infrastruktury technicznej (jeżeli dotyczy),
8) przygotowanie terenu pod roboty zasadnicze,
9) oczyszczenie istniejących rowów z namułu wraz z wyprofilowaniem dna i skarp z namułu, na całej długości remontowanego odcinka,
10) oczyszczenie przepustów z namułu na całej długości remontowanego odcinka,
11) wymiana ścianek czołowych betonowych na istniejących zjazdach na całej długości remontowanego odcinka,
12) oczyszczenie ścieku ulicznego prefabrykowanego o długości 85 metrów,
2. Pobocza:
1) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5 mm z warstwą górną klinującą z materiału o frakcji 0/16 lub 0/8 mm zapewniającą stabilność, zagęszczenie oraz ograniczenie pylenia o szerokości 0,75 m z każdej strony drogi o grubości warstwy 10 cm po zagęszczeniu,
2) zagęszczenie i profilowanie poboczy,
3) dostosowanie do istniejącego terenu.
3. Konstrukcja nawierzchni:
1) mechaniczne oczyszczenie istniejącej nawierzchni i usunięcie luźnych fragmentów, naprawa miejscowych uszkodzeń,
2) wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową i zapewnienie równomiernego pokrycia,
3) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno- bitumicznych (AC 16 W) grubości 5 cm wraz z zagęszczeniem i wyrównaniem,
4) wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową pomiędzy warstwą wiążącą a ścieralną i zapewnienie równomiernego pokrycia,
5) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno- bitumicznych (AC 11 S), o grubości 4 cm wraz z zagęszczeniem i wyrównaniem w celu uzyskania wymaganej równości, spadków i szczelności nawierzchni,
6) szerokość jezdni docelowo 5,5 m,
7) roboty nawierzchniowe należy wykonać na szerokościach wskazanych w przedmiarze robót, z zachowaniem istniejącego przebiegu drogi, bez zmiany geometrii drogi.
4. Profilowanie i zagęszczenie podłoża oraz warstw konstrukcyjnych:
1) z dostosowaniem do istniejącego przebiegu drogi (istniejącej niwelety),
2) z zachowaniem ciągłości wysokościowej nawierzchni,
3) z zapewnieniem właściwej ciągłości odwodnienia powierzchniowego,
4) z zachowaniem wymaganych spadków poprzecznych i podłużnych,
5) wykonanie właściwego powiązania konstrukcyjnego z istniejącą nawierzchnią oraz zjazdami,
5. Regulacja zjazdów:
1) dostosowanie wysokościowe zjazdów do remontowanej nawierzchni drogi,
2) wykonanie / odtworzenie zjazdów z kostki brukowej betonowej lub masy bitumiczno mineralnej, w sposób zapewniający trwałość, odporność na koleinowanie i płynne dowiązanie wysokościowe do remontowanej nawierzchni drogi,
3) zapewnienie płynności przejścia między jezdnią a zjazdami,
4) odtworzenie istniejących parametrów użytkowych.
6. Oznakowanie poziome:
1) wykonanie oznakowania farbą chemoutwardzalną grubowarstwową,
2) wykonanie linii krawędziowych.
7. Roboty wykończeniowe i porządkowe:
1) uporządkowanie terenu budowy,
2) odtworzenie terenów przyległych,
3) usunięcie odpadów,
4) przywrócenie terenu do stanu uporządkowanego,
5) wykonanie prac końcowych.
Zakres robót obejmuje wszystkie czynności towarzyszące niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.
Realizacja niniejszego zamówienia jest współfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w ramach umowy o dofinansowanie zawartej przez Powiat Nowodworski z Wojewodą Mazowieckim.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699369,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1096053,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699369,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog - Bet Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609

7.3.3) Ulica: Gawłowska 179A

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 699369,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-14

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia wskazany w ogłoszeniu o zamówieniu oraz dokumentach zamówienia to 120 dni od dnia zawarcia umowy. Biorąc pod uwagę dzień zawarcia umowy, termin zakończenia wykonywania robót budowlanych będących jej przedmiotem wyznaczono na dzień 14.11.2026r., wskazany wyżej w niniejszym ogłoszeniu.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane