Świadczenie usługi transmisji audio-video w Internecie

Kancelaria Senatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361213
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-24 13:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7bc413cb-fe4d-4144-a7b5-2b3f0ab65fa6
Identyfikator
5262207733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transmisji sygnału telewizyjnegoUsługi internetowe

Wykonawcy

1 przyznane

REDGE TECHNOLOGIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
490 032 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361213 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi transmisji audio-video w Internecie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kancelaria Senatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001393800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-902

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 694 90 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@senat.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.senat.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bc413cb-fe4d-4144-a7b5-2b3f0ab65fa6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kancelaria Senatu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kancelaria Senatu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi transmisji audio-video w Internecie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bc413cb-fe4d-4144-a7b5-2b3f0ab65fa6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00142341/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi transmisji audio-video w Internecie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289271

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPKO.SZP.350.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transmisji audio-video w Internecie. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usługi transmisji, archiwizacji i retransmisji audio-video w Internecie z sal konferencyjnych Kancelarii Senatu i Kancelarii Sejmu, sterowanie transmisjami, rozwój funkcjonalności, zwaną dalej „usługą”. Realizacja usługi będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6/8 w Warszawie, w centrum sieciowym wykonawcy i w węzłach dystrybucyjnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwany dalej „opz”.
3. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ komponenty wchodzące w skład usługi nie mogą być z powodów technicznych realizowane przez różnych wykonawców.
4. Zamawiający, na podstawie art. 121 pkt 1 ustawy Pzp, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań określonych w pkt 1.6 opz. Tym samym nie dopuszcza udziału podwykonawców w realizacji tych zadań.
5. Zamawiający, na podstawie art. 60 pkt 1 ustawy Pzp, zastrzega obowiązek osobistego wykonania kluczowych zadań określonych w pkt 1.6 opz przez jednego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – wykazującego spełnienie warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w pkt 5.1 SWZ albo przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, spełniających łącznie warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w pkt 5.1 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 64228100-1 - Usługi transmisji sygnału telewizyjnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72400000-4 - Usługi internetowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490032,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 502400,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490032,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Redge Technologies Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1132687365

7.3.3) Ulica: ul. Ostrobramska 86

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-163

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490032,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-25 do 2028-07-31
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi