Świadczenie usług opieki dziennej nad dziećmi wraz z realizacją programu profilaktyczno-edukacyjnego w formie półkolonii w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej”
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361247
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 13:26
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45871321-a808-4708-81af-2ad799826d17
- Identyfikator
- 6621614173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361247 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług opieki dziennej nad dziećmi wraz z realizacją programu profilaktyczno-edukacyjnego w formie półkolonii w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290420250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 22
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@kazimierzawielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kazimierzawielka.naszops.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45871321-a808-4708-81af-2ad799826d171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług opieki dziennej nad dziećmi wraz z realizacją programu profilaktyczno-edukacyjnego w formie półkolonii w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45871321-a808-4708-81af-2ad799826d17
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118499/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług opieki dziennej nad dziećmi wraz z realizacją programu profilaktyczno-edukacyjnego w formie półkolonii w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311400
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUS.26.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 37500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zadania: Świadczenie usług opieki dziennej nad dziećmi wraz z realizacją programu profilaktyczno-edukacyjnego w formie półkolonii.
1. Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja półkolonii profilaktyczno-edukacyjnych dla dzieci zamieszkujących teren Gminy Kazimierza Wielka w ramach projektu pn. „Centrum Usług Społecznych w Kazimierzy Wielkiej”.
Usługa stanowi usługę społeczną ukierunkowaną na wspieranie rozwoju dzieci, integrację społeczną, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, rozwijanie zainteresowań oraz wzmacnianie kompetencji społecznych i emocjonalnych uczestników.
Łącznie ze wsparcia skorzysta 15 dzieci w wieku szkolnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawnaArt. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne i prawne
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta.
W związku z odrzuceniem tej oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Unieważnienie postępowania w niniejszej sprawie miało charakter obligatoryjny. Po odrzuceniu jedynej złożonej oferty Zamawiający nie posiadał możliwości wyboru oferty najkorzystniejszej ani dalszego prowadzenia postępowania.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |