Nadzór nad rozbudową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie wraz z budową hali sportowej

GMINA KOŁBASKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361289
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-24 13:32
Lokalizacja
Kołbaskowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d269b59-d411-4a93-8b14-9a84e0dc0455
Identyfikator
8512908333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi zarządzania budowąNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi doradcze w zakresie zarządzania projektemUsługi zarządzania dokumentamiUsługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobneDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

INBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBEZRZECZE, PL · lot 0
175 095 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361289 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór nad rozbudową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie wraz z budową hali sportowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁBASKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685450

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kołbaskowo 106

1.5.2.) Miejscowość: Kołbaskowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-001

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@kolbaskowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kolbaskowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1272543

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór nad rozbudową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie wraz z budową hali sportowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d269b59-d411-4a93-8b14-9a84e0dc0455

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070858/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Ustanowienie inspektora nadzoru - Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie wraz z budową hali sportowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275275

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do wykonania w ramach umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego usług polegających na aktualizacji wraz z opracowaniem zmian w Programie Funkcjonalno-użytkowym oraz planowanych kosztów prac projektowych oraz robót budowlanych określonych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, zaangażowaniu w postępowanie o udzielenie zamówienia na wybór wykonawcy Zadania inwestycyjnego, pełnieniu nadzoru nad pracami projektowymi i realizacją robót oraz na zarządzaniu Zadaniem inwestycyjnym. Wykonawca w ramach usługi zobowiązany jest zarządzać, pełnić kontrolę i nadzór inwestorski, a także współpracować z Zamawiającym, w tym w zakresie sprawozdawczości z realizacji Zadania inwestycyjnego. Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić płynną realizację Zadania inwestycyjnego, w zakresie jego przygotowania i realizacji robót, sprawny i terminowy odbiór dokumentów i robót, zapewniając prawidłowe przyszłe funkcjonowanie i obsługę obiektu zrealizowanego w ramach Zadania inwestycyjnego przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 10 do SWZ wraz z dokonanymi zmianami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem

72512000-7 - Usługi zarządzania dokumentami

79400000-8 - Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175095 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1298400,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175095 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INBP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513332585

7.3.3) Ulica: Nowowiejska

7.3.4) Miejscowość: Bezrzecze

7.3.5) Kod pocztowy: 71-219

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175095 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi