Dostawa zrębków i trocin dla celów energetycznych do ciepłowni na biomasę w miejscowości Czarna Woda
Gmina Czarna Woda
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361369
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 13:45
- Lokalizacja
- Czarna Woda, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-516c2349-edef-49aa-aaa0-60275b6008aa
- Identyfikator
- 5921002479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361369 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zrębków i trocin dla celów energetycznych do ciepłowni na biomasę w miejscowości Czarna Woda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarna Woda
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675617
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza, 7
1.5.2.) Miejscowość: Czarna Woda
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-262
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@czarna-woda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umcw.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czarna-woda.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zrębków i trocin dla celów energetycznych do ciepłowni na biomasę w miejscowości Czarna Woda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-516c2349-edef-49aa-aaa0-60275b6008aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035869/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 DOSTAWA ZRĘBKÓW I TROCIN DLA CELÓW ENERGETYCZNYCH DO CIEPŁOWNI NA BIOMASĘ W MIEJSCOWOŚCI CZARNA WODA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 728660 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zrębków tartacznych z drewna drzew iglastych i liściastych:- o wartości opałowej nie mniejszej niż 2,1 GJ/m3 i wilgotności do 50%,
- pochodząca z odpadów tartacznych lub produkcyjnych (dopuszczalny udział zrębków z topoli i dębu nie może przekraczać 1/10 objętości),
- o jednorodnym składzie, bez zanieczyszczeń chemicznych,
- nie dopuszcza się, aby był to odpad pochodzący z płyt MDF, HDF, płyt wiórowych i pilśniowych,
- wymiary zrębków 30mm x 30mm ± 10mm i grubości 10 mm ± 5mm;
4.5.3.) Główny kod CPV: 03416000-9 - Odpady drzewne
4.5.5.) Wartość części: 459540 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa trocin z drewna drzew iglastych o wartości opałowej nie mniejszej niż 1,7 GJ/m3 i wilgotności do 50%, o jednorodnym składzie, bez zanieczyszczeń innych niż drewno4.5.3.) Główny kod CPV: 03417100-7 - Trociny
4.5.5.) Wartość części: 269120 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |