Modernizacja magazynu OLiOC przy Placu Chreptowicza w Mokobodach wraz z utwardzeniem dojazdu
GMINA MOKOBODY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361427
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 13:56
- Lokalizacja
- Mokobody, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5dbaa854-e4a6-4935-bfdf-caf479f6b84e
- Identyfikator
- 8212529494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361427 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja magazynu OLiOC przy Placu Chreptowicza w Mokobodach wraz z utwardzeniem dojazdu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOKOBODY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Chreptowicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Mokobody
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-124
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256411315
1.5.8.) Numer faksu: 256411315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mokobody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmokobody.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5dbaa854-e4a6-4935-bfdf-caf479f6b84e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja magazynu OLiOC przy Placu Chreptowicza w Mokobodach wraz z utwardzeniem dojazdu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dbaa854-e4a6-4935-bfdf-caf479f6b84e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103073/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja magazynu OLiOC przy Placu Chreptowicza w Mokobodach wraz z utwardzeniem dojazdu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest modernizacja magazynu OLiOC przy Placu Chreptowicza w Mokobodach wraz z utwardzeniem dojazdu. W ramach zadania przewiduje się prace modernizacyjne tj: demontaż istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej, rozbiórkę istniejącego podestu oraz elementów rampy, demontaż istniejących daszków, wykonanie ław fundamentowych żelbetowych, wykonanie zbrojenia konstrukcyjnego, wymurowanie ścianki oporowej z bloczków betonowych, wykonanie tynków uzupełniających, przebudowę podestu i schodów zewnętrznych, montaż prefabrykowanych stopni betonowych, wykonanie okładzin z płyt tarasowych/betonu architektonicznego, montaż balustrad ze stali nierdzewnej, wymianę okien na okna PCV o wymaganych parametrach izolacyjności cieplnej, montaż nowej bramy segmentowej garażowej z napędem, montaż aluminiowych drzwi zewnętrznych, wykonanie tynków i napraw wykończeniowych wokół nowej stolarki, wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych styropianem grubości do 15 cm, wykonanie ocieplenia ściany wymagającej klasy odporności ogniowej przy użyciu wełny mineralnej, docieplenie ościeży, wykonanie warstwy zbrojonej i wyprawy elewacyjnej, rozbiórkę wskazanej ściany wewnętrznej, zabezpieczenie konstrukcji poprzez stemplowanie, wykonanie podciągu stalowego, montaż belek stalowych wraz z ich osadzeniem i obetonowaniem, wykonanie obudowy podciągu w technologii płyt gipsowo-kartonowych, wykonanie niezbędnych napraw i uzupełnień tynków, przygotowanie powierzchni i malowanie ścian oraz sufitu wewnątrz budynku (jednego pomieszczenia), wykonanie opaski wokół budynku z kostki brukowej, wykonanie korytowania i robót ziemnych, wykonanie obrzeży i krawężników betonowych, wykonanie warstw odsączających, wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem oraz kruszywa łamanego, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej, rozbiórkę istniejących płyt drogowych, wykonanie nowego utwardzenia dojazdu i placu manewrowego o powierzchni około 1100 m², wywóz oraz zagospodarowanie materiałów z rozbiórki
2) Zakres robót zawiera m.in:
• Roboty rozbiórkowe
• Wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej
• Wymiana stolarki okiennej
• Malowanie ścian oraz sufitu wewnątrz budynku
• Wymiana opraw oświetleniowych
• Wykonanie docieplenia budynku wraz z elewacją ( kolor do uzgodnienia z wykonawcą)
• Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej 1100 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, na którą składa się: przedmiar robót.
Wymagania dodatkowe:
a) Po zakończeniu robót wraz z pisemnym zgłoszeniem gotowości do odbioru Wykonawca ma obowiązek przedłożyć kosztorys powykonawczy podpisany przez wykonawcę i opracowany na podstawie przedmiaru robót załączonego do specyfikacji warunków zamówienia.
b) Po zakończeniu realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia oraz przekazania Zamawiającemu kosztorysu powykonawczego, który będzie uwzględniał zakres wykonanych prac oraz rzeczywiste koszty ich realizacji.
4) Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z obowiązującymi wytycznymi
w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn, w tym standardów dostępności dla osób niepełnosprawnych. Wykonawca winien uwzględnić w zakresie swojej działalności zapisy art. 6 Ustawy o z dnia 19 lipca 2019r.
o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t. j. Dz. U. z 2022r. poz. 2240
ze zm.).
5) Przy realizacji inwestycji wykonane zostanie oznakowanie zapewniające dostępność
w rozumieniu ustawy z dnia 19 lipca 2019r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2022r., poz. 2240 ze zm.).
6) Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
W przypadku użycia w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR i charakterystyce obiektu odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację projektową, przedmiar robót, STWiOR i charakterystykę obiektu powinien założyć, że każdemu odniesieniu użytemu w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR i charakterystyce obiektu towarzyszy wyraz „lub równoważne".
W przypadku, gdy w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR i charakterystyce obiektu zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR i charakterystyce obiektu. Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać w trakcie realizacji zamówienia, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia ujęto zapis wynikający z KNR lub KNNR wskazujący na konieczność wykorzystywania przy realizacji zamówienia konkretnego sprzętu o konkretnych parametrach Zamawiający dopuszcza używanie innego sprzętu o ile zapewni to osiągnięcie zakładanych parametrów w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiORi charakterystyce obiektu i nie spowoduje ryzyka niezgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową, przedmiarem robót, STWiOR i charakterystyką obiektu.
7) Roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z dokumentacją projektową- załącznik nr 1 do SWZi warunkami opisanymi w umowie -załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 493030,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 869610,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 493030,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAR-BRUK Mariusz Skóra
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212182001
7.3.3) Ulica: Mieczysława Kameckiego
7.3.4) Miejscowość: Skórzec
7.3.5) Kod pocztowy: 08-114
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 493030,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |