Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, oznaczeń oraz druków związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami (...)
Powiat Bieruńsko-Lędziński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361447
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 13:58
- Lokalizacja
- Bieruń, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2dafa4e-5331-42dd-bff3-61b3a4c9fea4
- Identyfikator
- 6462887644
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361447 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, oznaczeń oraz druków związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieruńsko-Lędziński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Św. Kingi 1
1.5.2.) Miejscowość: Bieruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-155
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 226-91-00
1.5.8.) Numer faksu: (32) 226-90-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatbl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2dafa4e-5331-42dd-bff3-61b3a4c9fea41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, oznaczeń oraz druków związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dafa4e-5331-42dd-bff3-61b3a4c9fea4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033635/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa druków komunikacyjnych i oznaczeń oraz uprawnień do kierowania pojazdami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347236
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RF.272.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 552205,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dokumentów komunikacyjnych, oznaczeń oraz druków związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami przez Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Bieruniu (zw. dalej „Urzędem”), ich wytwarzanie, personalizacja, a także zapewnienie (udostępnienie) systemów teleinformatycznych umożliwiających obsługę tych procesów w Urzędzie.
Szczegółowe dane dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawiera część 5 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 22458000-5 - Pozostałe druki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22454000-7 - Prawa jazdy
22456000-1 - Pozwolenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.Mając na uwadze powyższe, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |