"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361497
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 14:06
- Lokalizacja
- Lidzbark, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96de7921-95c8-4a53-94f0-9fbaa45966f0
- Identyfikator
- 5711715807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361497 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366027350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeleńska 38
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236962811
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.cuw@lidzbark.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuwlidzbark.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96de7921-95c8-4a53-94f0-9fbaa45966f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96de7921-95c8-4a53-94f0-9fbaa45966f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180843/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.272.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 890192,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 : Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu- trasy biletowane.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem "opiekuna dowozu" .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
Dla części nr 1 w załączniku nr 1 (część 1) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób , ilość zakupionych biletów miesięcznych szkolnych oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do/z takich placówek jak:
1) Szkoła Podstawowa w Bryńsku,
2) Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku,
3) Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku,
4) Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starym Dłutowie,
5) Przedszkole Miejskie w Lidzbarku.
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 277810,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - Dowóz /odwóz uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu - trasy niebiletowane 3 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem "opiekuna dowozu"Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 2 w załączniku nr 1 (część 2) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do/z placówek:
1) Szkoła Podstawowa w Słupie,
2) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełpinach,
3) Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku,
4)Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku,
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 436070,40 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 - Dowóz/odwóz uczniów do/z placówki oświatowej (opiekun CUW) – trasa niebiletowana 1Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówki oświatowej . Dowóz z miejsca zamieszkania i odwóz na wskazany adres zamieszkania. Opiekuna dowozu zapewnia CUW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 3 w załączniku nr 1 (część 3) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do:
1) Szkoły Podstawowej w Bryńsku,
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 84360,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 - Dowóz/odwóz uczniów do/z placówki oświatowej (opiekun CUW) – trasa niebiletowana 1Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówki oświatowej . Dowóz z miejsca zamieszkania i odwóz na wskazany adres zamieszkania. Opiekuna dowozu zapewnia CUW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 4 w załączniku nr 1 (część 4) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do:
1) Zespołu Szkolno - Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 163167,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLSZTYŃSKI BUS SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393892044
7.3.3) Ulica: Plac Konstytucji 3 Maja 2A
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-589
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Cyprian Żach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711490751
7.3.4) Miejscowość: Wlewsk 11
7.3.5) Kod pocztowy: 13-230
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. "Cypex" Agnieszka Żach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711464819
7.3.4) Miejscowość: Wlewsk 11
7.3.5) Kod pocztowy: 13-230
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. "Cypex" Agnieszka Żach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711464819
7.3.4) Miejscowość: Wlewsk 11
7.3.5) Kod pocztowy: 13-230
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54432,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2026-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający po zakończeniu terminu realizacji Umowy dla części 4 przewiduje możliwość dwukrotnego wznowienia zamówienia na dwa okresy wynoszące po 3 miesiące dla każdego z nich .Pierwszy okres wznowienia od 01.01.2027r. do 31.03.2027r. (wartość wznowienia 40 824,00 zł).
Drugi okres wznowienia od 01.04.2027r. do 25.06.2027r. (wartość wznowienia 40 824,00 zł).
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |