Dokonanie migracji z pliku Excel oraz z modułu Ewidencja Wyposażenia do modułu Środki Trwałe w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL oraz przeprowadzenie szkolenia
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00524595
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00524595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-01 13:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c998e7e0-9ba8-420e-8d6f-9e9408a1eba0
- Identyfikator
- 1132669019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00524595 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokonanie migracji z pliku Excel oraz z modułu Ewidencja Wyposażenia do modułu Środki Trwałe w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL oraz przeprowadzenie szkolenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140944971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inflancka 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-189
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 542 20 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.borodej@mazowia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mazowia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c998e7e0-9ba8-420e-8d6f-9e9408a1eba01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokonanie migracji z pliku Excel oraz z modułu Ewidencja Wyposażenia do modułu Środki Trwałe w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL oraz przeprowadzenie szkolenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c998e7e0-9ba8-420e-8d6f-9e9408a1eba0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawca (W.) jest autorem oprogramowania ZSI Papirus SQL, do którego posiada pełne prawa autorskie, ma jedyne prawo do dokonywania zmian i jest wyłącznym dysponentem usług wdrażania, serwisu i aktualizacji. W. wskazuje, że nie istnieją rozwiązania alternatywne lub zastępcze, które umożliwiłyby dokonanie usprawnienia systemu. Żaden z podmiotów funkcjonujących na rynku nie posiada dostępu do kodów źródłowych i do ich wykorzystywania. Żaden podmiot z wyjątkiem W. nie ma możliwości świadczenia usług serwisu, wsparcia i gwarancji. Zewnętrzna ingerencja w system mogłaby doprowadzić do utracenia przechowywanych danych i do utraty gwarancji W. oraz praw do aktualizacji systemu. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z usług świadczonych przez W., zobowiązany będzie do zakupu lub stworzenia nowego systemu oraz do dokonania eksportu danych. W. nie będzie odpowiedzialny za utratę danych w przypadku prób wykorzystywania ich w innym systemie. Koszt takiego rozwiązania przewyższy koszt zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.331-1-38/24.U.WO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13940,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeniesienie danych z pliku Excel do modułu Środki Trwałe Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL, przeniesienie danych z modułu Ewidencja Wyposażenia do modułu Środki Trwałe Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL oraz przeprowadzenie szkolenia dla dwóch osób z modułu Środki Trwałe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17146,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17146,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17146,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SoftHard S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742817935
7.3.3) Ulica: Graniczna 27
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-407
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17146,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W uzupełnieniu uzasadnienia udzielenia zamówienia Zamawiający wskazuje również: System został zakupiony przez instytucję, a następnie przekazany na potrzeby Z. Z. nie miał wpływu na proces projektowania systemu, jak również na możliwość pozyskania do niego kodów, które mógłby ewentualnie udostępnić. Z. każdorazowo przed udzieleniem zamówienia dotyczącego przedmiotowego systemu zamieszcza w odpowiednim publikatorze tzw. ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy, aby w ten sposób zweryfikować możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez jakikolwiek inny podmiot funkcjonujący na rynku. Dotychczas żaden inny W. nie wyraził zainteresowania otrzymaniem przedmiotowego zamówienia. W ocenie Z. spełnione zostały wszystkie przesłanki umożliwiające udzielenie zamówienia w trybie "wolnej ręki" na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b) ustawy P.z.p.| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |