Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach realizacji operacji „Podpuszczkowe sery zagrodowe i szlak oscypkowy - pomysł na rozwój obszarów wiejskich”.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361537
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361537/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 14:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75d9739b-b005-47de-8fae-e3e13fbe1153
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biur podróży i podobne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361537 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach realizacji operacji „Podpuszczkowe sery zagrodowe i szlak oscypkowy - pomysł na rozwój obszarów wiejskich”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006742820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czereśniowa 98
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-456
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 571-61-00
1.5.8.) Numer faksu: (22) 571-61-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@modr.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.mazowsze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach realizacji operacji „Podpuszczkowe sery zagrodowe i szlak oscypkowy - pomysł na rozwój obszarów wiejskich”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d9739b-b005-47de-8fae-e3e13fbe1153
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095765/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego (2).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja „Podpuszczkowe sery zagrodowe i szlak oscypkowy - pomysł na rozwój obszarów wiejskich” realizowana w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich + (KSOW+) wpisanej do Planu Operacyjnego 2026, finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich+” Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.260.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50517,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej organizacji krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji „Podpuszczkowe sery zagrodowe i szlak oscypkowy - pomysł na rozwój obszarów wiejskich”. W wyjeździe uczestniczyć będzie 27 osób. Planowany kierunek wyjazdu to powiat tatrzański oraz powiat nowotarski (województwo małopolskie). W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewni obsługę przewodnika/pilota, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i transport.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postepowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |