„Rozbudowa altany w gminie Skarżysko Kościelne”

Gmina Skarżysko Kościelne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361583
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361583/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 14:21
Lokalizacja
Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9b70f1b-b81b-4a95-9812-785ccbddb2a6
Identyfikator
6631338409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanie konstrukcjiWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty murarskie i murowePokrywanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyPokrywanie podłóg i ścianIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczneBudynki modułowe i przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361583 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa altany w gminie Skarżysko Kościelne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skarżysko Kościelne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010168

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 2a

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko Kościelne

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-115

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: koscielne@skarzysko.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skarzysko.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9b70f1b-b81b-4a95-9812-785ccbddb2a6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa altany w gminie Skarżysko Kościelne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9b70f1b-b81b-4a95-9812-785ccbddb2a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361583

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029310/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Rozbudowa altany w gminie Skarżysko Kościelne”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027, zgodnie z dokumentami dotyczącymi dofinansowania projektu oraz zasadami kwalifikowalności właściwymi dla programu.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.III.271.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej altany rekreacyjnej wraz z dostawą i montażem kontenera sanitarnego oraz wykonaniem wszystkich robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 1/1 w miejscowości Lipowe Pole Plebańskie, gmina Skarżysko Kościelne. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót ziemnych i fundamentowych, wzniesienie drewnianej konstrukcji rozbudowy, wykonanie ścian, dachu wraz z pokryciem z blachodachówki, izolacji, stolarki okiennej i drzwiowej, posadzek oraz robót wykończeniowych. Zamówienie obejmuje również montaż i wyposażenie kontenera sanitarnego wraz z wykonaniem niezbędnych instalacji oraz robót towarzyszących. Całość robót należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową.

2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisano w:
a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ, zawierającej:
• projekt budowlany,
• specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
b) przedmiar robót, który stanowi załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261400-8 - Pokrywanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026. poz. 793) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane