Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D, Opolnica - Wojbórz, km 0+000 - 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.] - dokumentacja techniczna
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361727
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 14:48
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9bc0ae98-4f6e-442b-bb53-20a4d7f74a82
- Identyfikator
- 890723858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361727 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D, Opolnica - Wojbórz, km 0+000 - 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.] - dokumentacja techniczna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 2k
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74/868 01 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D, Opolnica - Wojbórz, km 0+000 - 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.] - dokumentacja techniczna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bc0ae98-4f6e-442b-bb53-20a4d7f74a82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045687/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D Opolnica -Wojbórz, km 0+000 - 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.] - dokumentacja techniczna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291950
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.241.36.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania nadana przez zamawiającego: „Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D, Opolnica – Wojbórz, km 0+000 – 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.] – dokumentacja techniczna”
2. Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego są: usługi
3. Zakres zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych, pozwoleń i zgód dla zadania pn. „Odbudowa drogi powiatowej nr 3340D, Opolnica – Wojbórz, km 0+000 – 4+700 [powódź - wrzesień 2024 r.]”.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
• przygotowywanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót budowlanych dotyczących dokumentacji projektowej,
• dokonywanie zmian i uzupełnień dokumentacji projektowej na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane,
• sprawowanie nadzoru autorskiego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz postanowieniami projektowanej umowy.
Dokumentacja projektowa musi być kompletna, wzajemnie skoordynowana oraz sporządzona zgodnie:
• z obowiązującymi przepisami prawa,
• z zasadami wiedzy technicznej,
• z obowiązującymi normami,
• z warunkami techniczno-budowlanymi,
• z wymaganiami Zamawiającego,
• z zapisami SWZ oraz projektowanej umowy.
Dokumentacja musi umożliwiać:
• uzyskanie wymaganych decyzji administracyjnych,
• przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane,
• prawidłową realizację robót budowlanych,
• oddanie obiektu do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowi załącznik nr 11 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 658050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Projektowo - Budowlane, Kazimierz Dragan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831017906
7.3.4) Miejscowość: Kłodzko
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |