Promocja podczas wydarzeń skautowych w ramach działań promocyjnych prowadzonych podczas przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego, które odbędzie się w 2027 r. w Polsce
Polska Organizacja Turystyczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361767
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361767/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 15:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8acfb88-5ba9-4b6a-98d1-fcdd473cb385
- Identyfikator
- 5252150196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361767 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja podczas wydarzeń skautowych w ramach działań promocyjnych prowadzonych podczas przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego, które odbędzie się w 2027 r. w Polsce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Organizacja Turystyczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016213775
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młynarska 42
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-171
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pot.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pot.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Turystyka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja podczas wydarzeń skautowych w ramach działań promocyjnych prowadzonych podczas przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego, które odbędzie się w 2027 r. w Polsce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8acfb88-5ba9-4b6a-98d1-fcdd473cb385
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
A contrario art. 214 ust 1) pkt a)ustawy PZP
Związek Harcerstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie jest jedynym wykonawcą przedmiotowej usługi. Działania promocyjne w trakcie przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego w Polsce 2027 mogą być realizowane tylko przez Komitet Organizacyjny. Fundacja Komitet Organizacyjny XXVI Światowego Jamboree Skautowego ustanowiona została przez Związek Harcerstwa Polskiego na podstawie oświadczenia Głównej Kwatery ZHP z dnia 8 lutego 2023r.
Jamboree jest wydarzeniem organizowanym przez Światową Organizację Ruchy Skautowego – WOSM (World Organisation of the Scout Movement) i uczestniczą w nim, jako oficjalne reprezentacje, tylko organizacje krajowe będące członkami WOSM. Polskim przedstawicielem w WOSM jest Związek Harcerstwa Polskiego. Zgodnie z zasadami w WOSM, każdy kraj może być reprezentowany tylko przez jedną organizację skautową.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/2026/ML
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Promocja polskich unikalnych atrakcji turystycznych Polski w tym m.in. obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, lokalnych tradycji, kultury i rzemiosła podczas n/w wydarzeń skautowych:
1. Nordics Jamboree, Dania (Hedeland) w terminie 18.07 –26.07.26 r.
2. Central European Jamboree, Węgry (Budapeszt) w terminie 1-8.08.26 r.
3. Communications Forum, Polska (Gdańsk) w pierwszym lub drugim tygodniu Października 2026r.
4. Eurosea Conferenc Holandia (Rormond) w sierpniu 2026 r.
w ramach działań promocyjnych prowadzonych podczas przygotowań do XXVI Światowego Jamboree Skautowego, które odbędzie się w 2027 r. w Polsce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Komitet Organizacyjny XXVI Światowego Jamboree Skautowego
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833472808
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-01| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |