Żłobek Samorządowy w Trąbkach – dostawa wyposażenia
Miasto i Gmina Pilawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361785
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361785/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 15:05
- Lokalizacja
- Pilawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c33ebe02-68e2-4ed6-b317-587b9ebf53da
- Identyfikator
- 8262037244
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361785 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Żłobek Samorządowy w Trąbkach – dostawa wyposażenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pilawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582345
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wyzwolenia
1.5.2.) Miejscowość: Pilawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-440
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pilawa.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pilawa.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pilawa.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Żłobek Samorządowy w Trąbkach – dostawa wyposażenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c33ebe02-68e2-4ed6-b317-587b9ebf53da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361785
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036776/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Żłobek Samorządowy w Trąbkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242736
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IBiGN.ZP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Żłobek samorządowy w Trąbkach – dostawa wyposażenia”, w ramach, którego należy dostarczyć wymienione w załączniku nr 10 do niniejszego SWZ poniżej przedmioty i urządzenia stanowiące wyposażenie Żłobka Samorządowego w Trąbkach z siedzibą w Trąbkach, realizowanego w ramach projektu „Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029”, współfinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) oraz programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
Wszystkie dostarczone zabawki, pomoce dydaktyczne i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, posiadać oznakowanie CE oraz spełniać wymagania norm bezpieczeństwa PN-EN 71.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - wykaz wyposażenia, zabawek i pomocy dydaktycznych, został zamieszczony w Załączniku nr 10 do SWZ - „Wykaz wyposażenia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39161000-8 - Meble przedszkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.W przeprowadzonym postępowaniu nie wybrano Wykonawcy w terminie związania ofertą. Wybór Wykonawcy w chwili obecnej, po terminie związania ofertą, jest niemożliwy, gdyż doprowadziłby do sytuacji, gdy termin zawarcia umowy przekroczyłby termin realizacji zamówienia
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |