Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych na terenie nieruchomości administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu w Urzędzie Miasta Lublin, w tym odpadów wielkogabarytowych
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361787
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 15:05
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-802ffa69-42ee-463b-b820-e6f0246fcb79
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361787 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych na terenie nieruchomości administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu w Urzędzie Miasta Lublin, w tym odpadów wielkogabarytowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-802ffa69-42ee-463b-b820-e6f0246fcb791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych na terenie nieruchomości administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu w Urzędzie Miasta Lublin, w tym odpadów wielkogabarytowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-802ffa69-42ee-463b-b820-e6f0246fcb79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632981/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Wywóz odpadów stałych z budynków administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu oraz wywóz odpadów wielkogabarytowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247000
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 593559,42 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 367906,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych na terenie nieruchomości administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu w Urzędzie Miasta Lublin, położonych na terenie Gminy Lublin oraz wyposażaniu nieruchomości w wymaganą liczbę pojemników lub worków do zbierania odpadów, utrzymywaniu ich w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym oraz wyposażaniu nieruchomości w wymaganą liczbę kontenerów do odbioru odpadów wielkogabarytowych, w tym:
1. odbieranie, transportowanie i zagospodarowywanie następujących rodzajów odpadów komunalnych:
1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - kod 20 03 01,
2) odpady komunalne zbierane w sposób selektywny:
a) papier i tektura, w tym odpady opakowaniowe z papieru i tektury – kod 20 01 01,
b) metale i tworzywa sztuczne obejmujące odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe - kod 20 01 39, 20 01 40,
c) szkło bezbarwne i kolorowe, w tym odpady opakowaniowe ze szkła – kod 20 01 02,
d) bioodpady stanowiące odpady komunalne obejmujące w szczególności: resztki żywności pochodzenia roślinnego takie jak odpadki warzywne, owocowe i ich przetwory, obierki, fusy po kawie i herbacie oraz odpady z roślin domowych, w szczególności kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe, zioła z wyjątkiem resztek żywności pochodzenia zwierzęcego – kod 20 01 08,
- w łącznej, maksymalnej ilości odpadów określonych w pkt. 1) i 2) lit. a, b, c, d: 2 817,44 m3,
e) meble i inne odpady wielkogabarytowe obejmujące odpady, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w pojemnikach stosowanych na terenie nieruchomości, w szczególności łóżka, materace, wózki dziecięce, deski, choinki, grube gałęzie – kod 20 03 07 - w łącznej, maksymalnej ilości 38,4 ton,
2. zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych – kod 20 03 01 w instalacjach komunalnych a w przypadku udokumentowanego braku możliwości zagospodarowania w instalacjach komunalnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami oraz zasadami.
3. zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych w instalacjach zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami oraz zasadami, w szczególności z zachowaniem zasady bliskości oraz hierarchią sposobów postępowania z odpadami .
4. wyposażenie nieruchomości, administrowanych przez Wydział Organizacji Urzędu w Urzędzie Miasta Lublin, położonych na terenie Gminy Lublin w:
1) wymaganą liczbę pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz wymaganą liczbę pojemników lub worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych;
2) wymaganą liczbę kontenerów do selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
5. utrzymanie przez Wykonawcę pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249311,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328393,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249311,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PreZero Service Wschód Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670163803
7.3.3) Ulica: Wrocławska 3
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249311,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2028-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |