Usługa druku książki pt. „Bezpieczeństwo nawigacji w rejonie morskich farm wiatrowych”

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00524625
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00524625/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-01 13:33
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74eb9633-44b5-433f-a99f-9352d46d59da
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i dostawy

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR OLEJNIKWarszawa, PL · lot 0
1764 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00524625 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa druku książki pt. „Bezpieczeństwo nawigacji w rejonie morskich farm wiatrowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pm.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa druku książki pt. „Bezpieczeństwo nawigacji w rejonie morskich farm wiatrowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74eb9633-44b5-433f-a99f-9352d46d59da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524625

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00398913/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Usługa druku książki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-BW/262-5/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2857,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa druku książki pt. „Bezpieczeństwo nawigacji w rejonie morskich farm wiatrowych”.
- format B5 170/240 mm.
- środek pełen kolor 4/4 ,136 str.
- papier środka offset 80 g.
- oprawa miękka, klejona
- nakład 150 egz.
Zamawiający dostarczy pracę w formie PDF.
Przedmiot zamówienia otrzyma ISBN nadany przez Zamawiającego.
Zamawiający wymaga wydruku egzemplarza sygnalnego.
Termin realizacji egz. sygnalnego 5 dni roboczych, nakładu 7 dni roboczych od momentu przekazania materiałów przez Zamawiającego.
Dostawa zlecenia na koszt Wykonawcy.
Druk odbędzie się na materiałach własnych Wykonawcy.
2) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych
i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.
3) Nomenklatura wg CPV: 79823000-9 – usługi drukowania i dostawy.

2. Rozwiązania równoważne
Zamawiający nie przewiduje rozwiązań równoważnych.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1764,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1764,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „OLEJNIK” – PIOTR OLEJNIK; „OLEJNIK” S.C. – WSPÓLNIK S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5271026043

7.3.3) Ulica: Eugeniusza Szwankowskiego nr 2 lok. 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-318

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1764,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia.
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 7 dni roboczych licząc od dnia przekazania materiałów przez Zamawiającego, jednak nie później niż do 31.10.2024 r.
2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi