Zakup i dostawa narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361911
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361911/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-24 16:20
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87ba313b-4252-4d5d-a573-a335c56fefe3
Identyfikator
5381543756
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczeniaTokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowaniaŚruby i wkrętyFrezarkiCzęści i akcesoria do obrabiarek

Wykonawcy

1 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
36 298,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361911 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000198261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 352 73 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiegowosc.md@zspradzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspradzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87ba313b-4252-4d5d-a573-a335c56fefe3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87ba313b-4252-4d5d-a573-a335c56fefe3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361911

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00173838/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Program współpracy oraz wsparcia uczniów, rodziców i nauczycieli szkół ogólnokształcących i zawodowych Powiatu Radzyńskiego” – Działania 10.5 Wsparcie edukacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Priorytetu X Lepsza edukacja Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 Numer umowy o dofinansowanie: 417/felu.10.05- IZ.00-0017/25-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326014

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP.081(2).6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 21737,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.
4.2. Przedmiot zamówienia zawiera:
1. Wkrętarka Akumulatorowa – 3 sztuki
2. Miara zwijana - 3 sztuki
3. Znacznik Automatyczny Ołówek – 3 sztuki
4. Zestawi wierteł I końcówek – 3 zestawy
5. Frezarkę do połączeń - 1 sztuka,
6. Asortyment łączników stałych zgodny z frezarką - 1 zestaw
7. Asortyment łączników zgodnych z frezarką umożliwiający również ponowne rozdzielenie połączonych elementów – 1 sztuka
8. Okleiniarka krawędzi – 1 sztuka
9. Obrzeże ABS – pełna rolka do zastosowania z okeiniarką – 1 sztuka
10. Obrzeże meblowe popiel – 10 sztuk,
11. Wkręty meblowe samowiercące 2 komplety po 500 sztuk
12. Wkręty uniwersalne do drewna i płyt meblowych 2 komplety po 500 sztuk
13. Wkręty do zawiasów 1 komplet 1000 sztuk

4.3. Zamawiający nie dopuszcza podział na części:
Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to, że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane było zatem względami technicznymi, organizacyjnym oraz charakterem przedmiotu zamówienia. Zastosowany ewentualnie podział zamówienia na części nie zwiększyłby konkurencyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw - zakres zamówienia jest zakresem typowym, umożliwiającym złożenie oferty wykonawcom z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw. Zgodnie z treścią motywu 78 dyrektywy, Instytucja zamawiająca powinna mieć obowiązek rozważenia celowości podziału zamówień na części, jednocześnie zachowując swobodę autonomicznego podejmowania decyzji na każdej podstawie, jaką uzna za stosowną, nie podlegając nadzorowi administracyjnemu ani sądowemu. Zamówienie stanowi część większego zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy pomocy dydaktycznych na potrzeby ww. projektu.

4.4. Dodatkowo Zamawiający wymaga:
1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie elementów we wskazanych ilościach do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia)
stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w pomieszczeniach i miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
2) Dostarczany sprzęt musi być fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą złożenia oferty), sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowany sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów.
3) Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy.
4) Sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa.
5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać.
6) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru do: siedziby Zamawiającego, na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go i ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym.
7) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia.
8) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia.

4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42620000-8 - Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania

44531510-9 - Śruby i wkręty

42623000-9 - Frezarki

42670000-3 - Części i akcesoria do obrabiarek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36298,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36298,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36298,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547 159 84 42

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA 4

7.3.4) Miejscowość: MIĘDZYRZECZE DOLNE

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36298,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy