rewitalizacja centrum wsi Ostrów w tym: Budowa i remont obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów, odwodnienia z drenażem- Etap I

Gmina Proszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361972
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 21:51
Lokalizacja
Proszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a94a77d9-2496-4831-9de0-1843d55fdc3e
Identyfikator
6821604469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361972 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
rewitalizacja centrum wsi Ostrów w tym: Budowa i remont obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów, odwodnienia z drenażem- Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72

1.5.2.) Miejscowość: Proszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-10-05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.proszowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

rewitalizacja centrum wsi Ostrów w tym: Budowa i remont obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów, odwodnienia z drenażem- Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a94a77d9-2496-4831-9de0-1843d55fdc3e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018676/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 rewitalizacja centrum wsi Ostrów w tym: Budowa i remont obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów, odwodnienia z drenażem- Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIP-RIF.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja centrum wsi Ostrów w tym: Budowa i remont obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów, odwodnienia z drenażem- Etap I dofinansowana przez Województwo Małopolskie w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” w 2026 roku – Priorytet I obejmująca:
budowę boiska do piłki nożnej o wymiarach w obrysie linii boiskowych 34,0 x 60,0 m w Strefie Rekreacyjnej polegająca na: budowie i remoncie obiektów małej architektury – urządzeń sportowych: boiska, bramek, siatek i piłkochwytów budowa zbiornika na wody drenażowe (oczko wodne 48m2/60m3) wraz z drenażem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu zostały złożone 4 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty, którą Zamawiający ustalił w wyniku badania i oceny ofert, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków finansowych pozwalających na zwiększenie kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 691972,27 PLN

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane