„Rewitalizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Staroźreby wraz ze zmianą sposobu użytkowania”
MIASTO I GMINA STAROŹREBY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362057
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-25 21:58
- Lokalizacja
- Staroźreby, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-524ce5f1-572e-4872-b9f1-dcfeba588a62
- Identyfikator
- 7743186342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362057 z dnia 2026-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Staroźreby wraz ze zmianą sposobu użytkowania”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA STAROŹREBY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18
1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: (24)2663081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@starozreby.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starozreby.ezamawiajacy.pl/pn/STRZRB/demand/308761/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Staroźreby wraz ze zmianą sposobu użytkowania”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-524ce5f1-572e-4872-b9f1-dcfeba588a62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019234/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 „Rewitalizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Staroźreby wraz ze zmianą sposobu użytkowania”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 Priorytet IX Mazowsze bliższe obywatelom dzięki Funduszom Europejskim Działanie 9.2 - Rewitalizacja obszarów innych niż miejskie, typ działania: Rewitalizacja obszarów zdegradowanych w ramach naboru konkurencyjnego nr FEMA.09.02-IP.01-074/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362056/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ1.271.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14989131,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rewitalizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Staroźreby wraz ze zmianą sposobu użytkowania”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz ze zmianą sposobu użytkowania dla Pałacu Bromirskich, znajdujący się w miejscowości Staroźreby, ul. Parkowa 31, nr ewid. działki 849, obręb ewid. 0036 Staroźreby wpisanym do rejestru zabytków pod nr 108 z 25.01.1958. Prace budowlane dotyczą wyłącznie budynku bez zagospodarowania działki. Wykonawca jest zobowiązany wykonać wszelkie prace zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz zaleceniami Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warszawie wynikającymi z dokumentacji m.in. Decyzji nr 542/2025 z dnia 05.listopada 2025r. oraz uwag i zastrzeżeń na etapie realizacji przedsięwzięcia. Wszelkie roboty wykonywane przez Wykonawcę winne być zrealizowane zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, obowiązującymi normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz sztuką budowlaną, przepisami bhp, ppoż., z poszanowaniem mienia Zamawiającego, środowiska oraz zgodnie z zaleceniami inspektora nadzoru inwestorskiego i konserwatorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45454100-5 - Odnawianie
45262690-4 - Remont starych budynków
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45212353-5 - Roboty budowlane w zakresie pałaców
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W załączonej dokumentacji pojawiły się wady przez które dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |