Suk. dost. środków do prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej i operacyjnej wraz z automat. syst. dozowania do pralnico-wirówek na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362128
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362128/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-27 07:57
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b27b301-17f0-421d-b8bb-a47ab9d250bd
- Identyfikator
- 9251723350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362128 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Suk. dost. środków do prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej i operacyjnej wraz z automat. syst. dozowania do pralnico-wirówek na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683882285
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: g.berezanski@szpital-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wsspzoz.ezamawiajacy.pl/pn/wsspzoz/demand/298043/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Suk. dost. środków do prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej i operacyjnej wraz z automat. syst. dozowania do pralnico-wirówek na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b27b301-17f0-421d-b8bb-a47ab9d250bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362128
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076662/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 środki piorąco- dezynfekcyjne do prania bielizny szpitalnej wraz z automatycznym systemem dozowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298408/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-280-35/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 231260,4 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Suk. dost. środków do prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej i operacyjnej wraz z automat. syst. dozowania do pralnico-wirówek na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków piorąco - dezynfekcyjnych do prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej oraz operacyjnej wraz z automatycznym systemem ich dozowania do pralnico- wirówek na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli.
2. Wykonawca w złożonej ofercie zobowiązany jest uwzględnić koszty zainstalowania i utrzymania automatycznego systemu dozującego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42716100-9 - Instalacje piorące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831000-6 - Preparaty piorące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265957,2 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265957,2 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265957,2 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CLOVIN S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 722 160 90 39
7.3.3) Ulica: ul. Zarzecze 14
7.3.4) Miejscowość: Czyżew
7.3.5) Kod pocztowy: 18-220
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265957,2 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |