„Dostawa fabrycznie nowego samochodu typu VAN o napędzie elektrycznym przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na potrzeby Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej (MDOM)”
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362179
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-27 08:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2f5a8ac-6962-4eca-bc7b-4ffde69c7b80
- Identyfikator
- 1130103905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362179 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego samochodu typu VAN o napędzie elektrycznym przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na potrzeby Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej (MDOM)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012867570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krypska 39
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 810 20 96
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzialzamowien@szpzlo.praga-pld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpzlo.praga-pld.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:// platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa fabrycznie nowego samochodu typu VAN o napędzie elektrycznym przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na potrzeby Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej (MDOM)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2f5a8ac-6962-4eca-bc7b-4ffde69c7b80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060815/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa samochodu elektrycznego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„ Uruchomienie Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej na Pradze – Południe w Warszawie” Numer projektu: FEMA.08.05-IP.01-09SH/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu typu VAN o napędzie
elektrycznym, przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym osób
poruszających się na wózkach inwalidzkich, na potrzeby Mazowieckiego Domu Opieki
Medycznej (MDOM) prowadzonego przez Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów
Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Południe przy ul. Abrahama 16, 03-982 Warszawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144900-7 - Pojazdy elektryczne
34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |