Zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i wyposażeniem dodatkowym na potrzeby transportu pacjentów W SS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-27 08:23
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8752899-ca20-4f1c-9ff9-85bf590e7785
Identyfikator
7321003187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneKaretki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362188 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i wyposażeniem dodatkowym na potrzeby transportu pacjentów W SS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000677636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parzęczewska 35

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wss.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i wyposażeniem dodatkowym na potrzeby transportu pacjentów W SS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8752899-ca20-4f1c-9ff9-85bf590e7785

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346473

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/26/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i wyposażeniem dodatkowym na potrzeby transportu pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu” realizowanego na podstawie art. 114 ust.1 pkt 5, art. 115 ust. 3 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej, art. 2 ust. 1, art. 152 ust. 2, art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej oraz Uchwały nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. w sprawie zatwierdzenia Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Szczegółowe wymagania techniczne opisane zostały w załączniku nr 2a i 2b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114121-3 - Karetki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy