Remont kładki dla pieszych w ciągu al. Walecznych w Kaliszu nad Kanałem Bernardyńskim
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362283
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362283/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 08:55
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fd374af-8082-4ddb-a1e4-bf2b15e21c0a
- Identyfikator
- 6181921763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362283 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kładki dla pieszych w ciągu al. Walecznych w Kaliszu nad Kanałem Bernardyńskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251026249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Złota 43
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl/pn/zdmkalisz/demand/301269/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pełnienie funkcji zarządcy dróg publicznych w mieście na prawach powiatu w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kładki dla pieszych w ciągu al. Walecznych w Kaliszu nad Kanałem Bernardyńskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fd374af-8082-4ddb-a1e4-bf2b15e21c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362283
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009267/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont kładki dla pieszych w ciągu al. Walecznych w Kaliszu nad Kanałem Bernardyńskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310972
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ oznakowanie robót zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu,
2/ roboty rozbiórkowe elementów przeznaczonych do wymiany,
3/ naprawa płyty pomostowej kładki,
4/ naprawa elementów betonowych przyczółków, skrzydeł i filarów,
5/ naprawa oraz zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowej,
6/ wykonanie nowych gzymsów,
7/ wykonanie nowej nawierzchni na kładce oraz odtworzenie nawierzchni na dojściach,
8/ montaż nowych balustrad,
9/ wykonanie dylatacji i uszczelnień,
10/ wykonanie zabezpieczeń powierzchni betonowych,
11/ uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
UWAGA:
Wykonawca w ofercie winien uwzględnić:
1/ koszt wywozu i utylizację materiałów pochodzących z rozbiórki i nie nadających się do ponownego wbudowania,
2/ koszt oznakowania i utrzymania oraz likwidację czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U. Nr 220, poz. 2181 z późn. zm.), na podstawie projektu czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1141538,94 PLN
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |