Modernizacja pokrycia dachowego Przedszkola w Jutrosinie

Gmina Jutrosin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362327
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 09:10
Lokalizacja
Jutrosin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94ac09bf-f6a1-4db6-9b1a-14673775b93b
Identyfikator
6991867802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRemont starych budynkówIzolowanie dachuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneOchrona odgromowaInstalowanie wyrobów metalowychIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ JĘDRZEJAKRaszków, PL · lot 0
220 657,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362327 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego Przedszkola w Jutrosinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jutrosin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Jutrosin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-930

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 655471419

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@jutrosin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jutrosin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jutrosin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pokrycia dachowego Przedszkola w Jutrosinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ac09bf-f6a1-4db6-9b1a-14673775b93b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048464/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja pokrycia dachowego Przedszkola w Jutrosinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284546

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIOŚiGN.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach zadania
„Modernizacja pokrycia dachowego Przedszkola w Jutrosinie”
jest „WYMIANA POKRYCIA DACHU W BUDYNKU
PRZEDSZKOLA”, NA TERENIE DZIAŁKI O NUMERZE EWIDENCYJNYM 564
POŁOŻONEJ W JUTROSINIE.
wymiana pokrycia dachu na dachówkę ceramiczną karpiówkę w kolorze
ceglastoczerwonym. Planowane roboty budowlane nie powodują zmiany sposobu
zagospodarowania terenu ani parametrów obiektu budowlanego, a jedynie dotyczą wymiany istniejącego pokrycia dachowego.
Zakres robót:
- przygotowawcze: ogrodzenie terenu prac, oznaczenie i zagospodarowanie placu budowy,
- prace demontażowe: wykonanie prac porządkowych oraz zabezpieczających, demontaż
istniejącego pokrycia dachowego przy zachowaniu szczególnej ostrożności, aby nie
uszkodzić struktury budynku i elewacji,
- po dokonaniu dokładnej oceny stanu elementów konstrukcyjnych należy usunąć istniejące łaty drewniane,
- roboty dekarskie i blacharskie: wykonanie niezbędnych napraw konstrukcji,
- wykonanie nowego łacenia,
- montaż pokrycia dachu,
- opierzenie dachu,
- wykonanie izolacji w tym impregnacji: - zabezpieczenie konstrukcji środkami
grzybobójczymi oraz ogniochronnymi,
- wykonanie wiatroizolacji,
- roboty tynkowe i malarskie: wykonanie uszczelnień oraz naprawa ewentualnych
uszkodzeń elewacji, tynkowanie/malowanie kominów,
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz obiektu do odbioru technicznego (prace
porządkowe).
Prace muszą być przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
budowlanego oraz wytycznymi konserwatorskimi dotyczącymi ochrony zabytków. Wszyst-kie użyte materiały powinny być zgodne z normami technicznymi i posiadać odpowiednie atesty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45261410-1 - Izolowanie dachu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220657,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309986,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220657,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budowlana Firma DEKOBLACH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222726456

7.3.3) Ulica: 3-go Maja 3

7.3.4) Miejscowość: Raszków

7.3.5) Kod pocztowy: 63-440

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220657,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane