Montaż zbiornika retencyjnego wraz z fundamentem na terenie SUW w Miłomłynie
GMINA MIŁOMŁYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362348
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 09:15
- Lokalizacja
- Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ead27f7-7595-49d4-8b6e-e14ff5c77c99
- Identyfikator
- 7411979710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362348 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż zbiornika retencyjnego wraz z fundamentem na terenie SUW w Miłomłynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOMŁYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Twarda 12
1.5.2.) Miejscowość: Miłomłyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-140
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 896425401
1.5.8.) Numer faksu: 896425402
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@milomlyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milomlyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ead27f7-7595-49d4-8b6e-e14ff5c77c991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż zbiornika retencyjnego wraz z fundamentem na terenie SUW w Miłomłynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ead27f7-7595-49d4-8b6e-e14ff5c77c99
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038854/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Montaż zbiornika retencyjnego wraz z fundamentem na terenie SUW w Miłomłynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284426
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 373983,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na ,,Montaż zbiornika retencyjnego wraz z fundamentem na terenie SUW w Miłomłynie” w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego, wykonanie robót budowlanych niezbędnych do wykonania zamówienia, sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót.
2. Zamówienie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi program funkcjonalno-użytkowy. Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
4. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
I etap zamówienia obejmuje:
a) wykonania dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę tj. m.in.:
- opracowania projektu budowlanego i technicznego dla realizowanego zadania - wraz niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami, itp. oraz koordynacją międzybranżową - opracowania pełnobranżowego projektu wykonawczego - wraz niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami itp. oraz koordynacją międzybranżową (forma papierowa oraz forma elektroniczna);
- opracowania szczegółowych specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego, przedmiarów, informacji BIOZ (forma papierowa oraz forma elektroniczna)
Wykonawca przed przystąpieniem do wykonania projektu będzie obowiązany uzyskać akceptację Zamawiającego co do koncepcji, materiałów i urządzeń.
II etap zamówienia obejmuje:
a) wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentacją projektową
b) sprawowanie nadzoru autorskiego, w zakresie określonym w art. 20 ust. 1 pkt 4) lit a-b ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024r., poz. 725);
c) sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 474776,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 793350 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474776,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6690500171
7.3.3) Ulica: Słowiańska 13
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-846
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474776,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |