Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”

GMINA ŚCINAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362356
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 09:16
Lokalizacja
Ścinawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d69eb006-e07a-4664-8543-a150afe79e5c
Identyfikator
6922261396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362356 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚCINAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 17

1.5.2.) Miejscowość: Ścinawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-330

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@scinawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.scinawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/301342/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d69eb006-e07a-4664-8543-a150afe79e5c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060191/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310445

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania jest przebudowa ulicy Wiosennej
w Ścinawie, polegająca na budowie opasek utwardzonych na działkach nr 420/1, 419/3, 419/2, 421/5, 430/2 oraz 430/13,
obręb 2, miasto Ścinawa (tj. etap II oraz etap III). Zakres opracowania obejmuje wykonanie nowych opasek zlokalizowanych
wzdłuż krawędzi jezdni. Łączna długość projektowanych odcinków opasek wynosi około 269,90 m, natomiast łączna
powierzchnia opasek to około 629,03 m².
Lokalizacja inwestycji: m. Ścinawa, obręb 2 dz. nr ew. 420/1, 419/3, 419/2, 421/5, 430/2 oraz 430/13, gmina Ścinawa, powiat lubiński, woj. dolnośląskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 635569,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683047,29 PLN

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane