Modernizacja odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Grodków - Remont DP 1518 O odc. Bogdanów - Jaszów.

Powiat Brzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362364
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 09:18
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d98beb8d-0319-4b7d-83a3-8707374b463a
Identyfikator
7471567388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ MIKABoronów, PL · lot 0
540 938,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362364 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Grodków - Remont DP 1518 O odc. Bogdanów - Jaszów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brzeski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412444

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@brzeg-powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzeg-powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314577

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Grodków - Remont DP 1518 O odc. Bogdanów - Jaszów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d98beb8d-0319-4b7d-83a3-8707374b463a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036132/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Grodków - Remont DP 1518 O odc. Bogdanów - Jaszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAM.272.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni jezdni na odcinku Bogdanów – Jaszów (km 11+550 – 11+950) o łącznej długości 400 m i zmiennej szerokości od 5,10 m do 5,40 m.

Zakres robót obejmuje m. in.:
- frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej do 5 cm,
- ścinkę poboczy gruntowych,
- wykonanie warstwy wyrównawczej nawierzchni asfaltowej AC16W gr. 5 cm,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S gr. 5 cm,
- uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 70 cm,
- remont zjazdów na tereny rolnicze i leśne,
- wymianę i uzupełnienie oznakowania pionowego,
- remont przepustu drogowego o średnicy 600.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja warunków zamówienia dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314577

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233224-5 - Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45213310-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540938,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 660534,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540938,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487

7.3.3) Ulica: Grabińska 8

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540938,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane