Obsługa audio-video na wydarzeniach organizowanych przez UKNF
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362373
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 09:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-243c870d-ff8f-4a58-a3d2-9a6699b0b1bb
- Identyfikator
- 7010902185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362373 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa audio-video na wydarzeniach organizowanych przez UKNF
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382088467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piękna 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-549
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@knf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.knf.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-243c870d-ff8f-4a58-a3d2-9a6699b0b1bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nadzór nad rynkiem fnansowym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa audio-video na wydarzeniach organizowanych przez UKNF2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-243c870d-ff8f-4a58-a3d2-9a6699b0b1bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00167504/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Świadczenie obsługi audio-video wydarzeń organizowanych przez Zamawiającego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZA-DZAZZP.2610.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. organizacja i obsługa Wydarzeń realizowanych w dwóch Obiektach, obejmująca zapewnienie w szczególności:
1.1.1. w ramach Wydarzenia organizowanego w Obiekcie – Muzeum Historii Polski Cytadela Warszawska:
a) sprzętu technicznego dla konferansjera oraz na potrzeby występu artystycznego, a także sprzętu nagłaśniającego do odtworzenia muzyki - wraz z kompleksową obsługą techniczną, oraz oprawy muzycznej w tle,
b) sprzętu technicznego wraz z obsługą techniczną do zapewnienia tłumaczenia symultanicznego;
1.1.2. w ramach Wydarzenia organizowanego w Obiekcie - Hotel Sheraton Grand Warsaw:
a) wyposażenia oraz sprzętu technicznego, w tym sprzętu nagłaśniającego do odtworzenia muzyki - wraz z kompleksową obsługą techniczną, oraz oprawy muzycznej w tle,
b) realizacji nagrania video (3 kamery 4K + obsługa),
c) realizacji transmisji online na żywo (3 kamery 4K + obsługa),
d) obsługi recepcji i szatni, w tym dystrybucji spersonalizowanych identyfikatorów (badges) i programu Wydarzenia,
e) stworzenia spersonalizowanych identyfikatorów (badges);
1.2. kompleksowe wykonanie Filmu jubileuszowego, w tym opracowanie scenariusza;
2. Szczegółowy zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w pkt 3.1, został określony w projekcie Umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
92370000-5 - Usługi techników dźwięku
92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52997,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131856,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Perfect Image Karolina Pawlińska
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Perfect Image Jolanta Gogolewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141160332
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131856,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-23| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |