Dostawa zestawów fotonicznych pozwalających na demonstrację podstawowych zagadnień z zakresu technik kwantowych.

Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362430
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-27 09:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e79e7b8-44f9-4a28-98e1-3d4b94e61464
Identyfikator
5250009312
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne przyrządy do badań lub testowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362430 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawów fotonicznych pozwalających na demonstrację podstawowych zagadnień z zakresu technik kwantowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000132629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szachowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-894

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dz@il-pib.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.il-pib.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/itl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badania naukowe i prace rozwojowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zestawów fotonicznych pozwalających na demonstrację podstawowych zagadnień z zakresu technik kwantowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e79e7b8-44f9-4a28-98e1-3d4b94e61464

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344329

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.15.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów fotonicznych pozwalających na demonstrację podstawowych zagadnień z zakresu technik kwantowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do 23.07.2026 r. do godziny 10:00, w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy