Wynajem pojemników na odpady na potrzeby budynków komunalnych Miasta Inowrocławia zarządzanych przez IGKiM Sp. z o.o. w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362435
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-27 09:32
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2753be45-dec5-4aee-806c-af2598596a68
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362435 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wynajem pojemników na odpady na potrzeby budynków komunalnych Miasta Inowrocławia zarządzanych przez IGKiM Sp. z o.o. w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem pojemników na odpady na potrzeby budynków komunalnych Miasta Inowrocławia zarządzanych przez IGKiM Sp. z o.o. w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2753be45-dec5-4aee-806c-af2598596a68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095271/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wynajem pojemników na odpady dla budynków komunalnych Miasta Inowrocławia, zarządzanych przez IGKiM sp. z o. o. w Inowrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307776
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest oddanie Miastu Inowrocław do używania pojemników na odpady, na okres 36 miesięcy, na potrzeby budynków komunalnych Miasta Inowrocławia, zarządzanych przez Inowrocławską Gospodarkę Komunalną i Mieszkaniową sp. z o. o. w Inowrocławiu, 88-100 Inowrocław ul. Toruńska 165 (dalej zwaną Zarządcą). Liczba pojemników niezbędnych Zamawiającemu na dzień ogłoszenia przetargu – 809, w tym: 273 pojemników na odpady zmieszane, 112 na papier, 118 na szkło, 153 na plastik, 16 trójdzielne (plastik, szkło, papier), odpady bio – 137.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp.W postępowaniu złożono 2 oferty.
Oferta złożona przez Wykonawcę SSI SCHÄFER PLASTICS POLAND Sp. z o.o., ul. Łącząca 1, 41-103 Siemianowice Śląskie, została odrzucona na podstawie art. 224 ust. 6 ustawy Pzp, ponieważ Wykonawca nie udzielił w wyznaczonym terminie wyjaśnień w zakresie rażąco niskiej ceny.
Natomiast cena oferty złożonej przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu Sp. z o.o., ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33, 88-100 Inowrocław przekracza środki przeznaczone na realizację zamówienia (przeznaczono 520 000,00 zł), a Zamawiający nie może ich zwiększyć.
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |