Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Dywitach
Gmina Dywity
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362613
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362613/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 10:15
- Lokalizacja
- Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22bd0277-5cb2-4cfb-8dbf-a0f8eead2126
- Identyfikator
- 7393851950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362613 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Dywitach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dywity
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska, 32
1.5.2.) Miejscowość: Dywity
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-001
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ugdywity.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.ugdywity.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dywity1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Dywitach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22bd0277-5cb2-4cfb-8dbf-a0f8eead2126
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362613
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie budynku magazynowego obrony cywilnej wraz z towarzyszącą infrastrukturą w Dywitach.
2. W ramach postępowania przewiduje się:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z opracowanym Programem Funkcjonalno – Użytkowym i opisem przedmiotu zamówienia dla potrzeb realizacji inwestycji wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń,
2) wykonanie kompletnych robót budowlanych, polegających na budowie budynku magazynowego obrony cywilnej wraz z towarzyszącą infrastrukturą, zjazdem z drogi powiatowej wraz z opracowaniem tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy oraz stałej organizacji ruchu, według opracowanej i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji oraz koncepcji zawartej w Programie Funkcjonalno – Użytkowym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z art. 103 ustawy wskazano w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PF-U) zawartym w załączniku nr 10 do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 11 do SWZ.
4.Zamówienie jest dofinansowane z budżetu państwa w ramach programu pod nazwą „Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
5. Termin wykonania zamówienia: do dnia 18 grudnia 2026r. – wskazanie precyzyjnej daty wykonania zamówienia jest determinowane harmonogramem realizacji i rozliczenia programu dofinansowującego:
1)18.08.2026 r. – sporządzenie dokumentacji projektowej;
2) 18.12.2026 r. – wykonanie robót budowalnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233140-2 - Roboty drogowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz po weryfikacji możliwości finansowych Gminy, Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |