Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu- Część III

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362641
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 10:22
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-955e9443-0f74-44d4-abcc-62290421a871
Identyfikator
8961000264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty malarskieKładzenie podłógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieDrzwiFramugi drzwiInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

FAZ BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
1 249 286,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362641 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu- Część III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006011298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@dodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316068

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi doradztwa rolniczego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu- Część III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-955e9443-0f74-44d4-abcc-62290421a871

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082818/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu- Część III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272004

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.260.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 790487,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu- Część III”.
2. Zamawiający podkreśla, iż załączony przedmiar robót stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, zaś podstawą do sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa, STWiORB oraz pozostała dokumentacja techniczna wraz z postanowieniami niniejszej SWZ;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ, a także projekcie wykonawczym, Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiORB), przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.
4. Pomimo szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej oraz podpisania stosownego oświadczenia potwierdzającego ten fakt. W celu dokonania wizji lokalnej należy powiadomić Zamawiającego na co najmniej 3 dni wcześniej i uzgodnić z nim termin jej przeprowadzenia. Osobą do kontaktu w przypadku dokonania wizji lokalnej jest Andrzej Kędzia – Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, tel. (71) 339-86-56 wewn. 446.
5. Roboty, które są przedmiotem zamówienia muszą być wykonane zgodnie
z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, normami, warunkami technicznymi, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego zawartymi w:
1) projekcie wykonawczym,
2) specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót,
- zwane w dalszej części ,,dokumentacją” i stanowiące Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz na warunkach określonych we wzorze umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Dołączony przedmiar ma charakter pomocniczy i ma na celu ułatwienie wyceny robót.
6. Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia ma obowiązek uwzględnienia wszystkich uwarunkowań istniejącej infrastruktury technicznej, obowiązujących przepisów ustawy Prawo Budowlane (Dz. U. z 2025 r., poz. 418) oraz przepisów bhp i ppoż.
7. Wszystkie wykazane materiały i urządzenia, przyjęte technologie użyte w dokumentacji należy rozumieć jako określenie minimalnych wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych.
8. Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane roboty budowlane na okres minimum 36 miesięcy, licząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy.
9. Wykonawca udzieli rękojmi na okres minimum 36 miesięcy, licząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy.
10. Szczegółowy zakres prac do wykonania jest zawarty w Rozdziale II SWZ (strona 6-9 SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

44221200-7 - Drzwi

44221211-7 - Framugi drzwi

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1249286,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1389900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1249286,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAZ Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 898-221-04-52

7.3.3) Ulica: M. Rapackiego 32

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-021

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1249286,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane