„Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi"
Gmina Mszczonów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362682
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 10:32
- Lokalizacja
- Mszczonów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6421ad98-ebfa-4eb6-969e-3f59ec651dfa
- Identyfikator
- 8381426420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362682 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszczonów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148609
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Mszczonów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@mszczonow.pl lub zamowienia.publiczne@mszczonow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mszczonow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13196201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6421ad98-ebfa-4eb6-969e-3f59ec651dfa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043603/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.12.2026.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 357347,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi na terenie gminy Mszczonów w 2026 r.
Zakres rzeczowy obejmuje:
1) przestawienie krawężników betonowych 15x30cm na podsypce cementowo-piaskowej w szacunkowej ilości 20 mb.,
2) wymiana krawężników betonowych 15x25 cm na podsypce cementowo-piaskowej w szacunkowej ilości 40 mb.,
3) przestawienie obrzeży betonowych 30x8cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 50 mb.,
4) wymiana obrzeży betonowych 30x8cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 80 mb.,
5) regulacja pionowa studzienek telefonicznych w szacunkowej ilości 2 szt.,
6) regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych w szacunkowej ilości 2 szt.,
7) wymiana kołnierzy i pokryw żeliwnych włazów studni rewizyjnych kanałowych w szacunkowej ilości 2 szt.,
8) regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych w szacunkowej ilości 3 szt.,
9) regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych w szacunkowej ilości 2 szt.,
10) wymiana kratek ściekowych ulicznych kompletnych (skrzynka i kratka) w szacunkowej ilości 2 szt.,
11) remont cząstkowy chodników z płyt betonowych 35x35x5 cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 10 m2 ,
12) remont cząstkowy chodników z płyt betonowych 35x35x5 cm z wymianą płyt na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 10 m2,
13) remont cząstkowy chodników z płyt betonowych 35x35x5 z wymianą płyt na płytki z wypustkami na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 10 m2 ,
14) remont cząstkowy chodników z płyt betonowych 50x50x7 cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 10 m2 ,
15) remont cząstkowy chodników z płyt betonowych 50x50x7 cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem z wymianą płyt w szacunkowej ilości 10 m2 ,
16) podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa górna o gr. po zagęszczeniu 8 cm, podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 15 cm w szacunkowej ilości 150 m2 ,
17) remont cząstkowy nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 lub 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 250 m2 ,
18) wymiana nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 lub 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem w szacunkowej ilości 450 m2 ,
19) umocnienie skarp i dna rowów płytami ażurowymi 60x40x8 cm typu "krata" na podsypce cementowo-piaskowej w szacunkowej ilości 400 m2 ,
20) wykonanie przepustów z rur PE pod zjazdami Ø40 cm na podsypce piaskowej gr. 20 cm wraz z wykonaniem wykopu, zasypki i odtworzeniem istniejącej konstrukcji nad przepustem w szacunkowej ilości 25 mb.,
21) oczyszczanie z namułu przepustów o średnicy do 60 cm w szacunkowej ilości 90 mb.,
22) wykonanie progu zwalniającego w szacunkowej ilości 45 m2.
Dodatkowe informacje dotyczące sposobu i zakresu wykonania niniejszego zamówienia zawarte są we wzorze umowy, która stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ i Kosztorysie ofertowym (Załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
44221500-0 - Progi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373650,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIG-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8371869469
7.3.4) Miejscowość: Kościelna Góra 29, Nowa Sucha
7.3.5) Kod pocztowy: 96-513
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom wykonanie robót obejmujących z pozycji nr 18 kosztorysu ofertowego jako maszynowe układanie nawierzchni pod warunkiem, iż będą możliwości techniczne tzn. powierzchnia podana w ilości 450m2 będzie w jednym placu – ciągu chodnika.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |