Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Miejskie Centrum Edukacji w Knurowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362714
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 10:41
Lokalizacja
Knurów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5a40d89-a0ba-48e7-ab9b-5b51210114ff
Identyfikator
9690033185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

Wykonawcy

6 przyznanych

MARIUSZ SOWAGliwice, PL · lot 0
94 079,06 PLN
CZESŁAW DOROSIŃSKIKnurów, PL · lot 1
150 333,02 PLN
MARIUSZ SOWAGliwice, PL · lot 2
74 479,61 PLN
MARIUSZ SOWAGliwice, PL · lot 3
111 719,09 PLN
SŁAWOMIR GOŁOMBOrzesze, PL · lot 4
109 760,31 PLN
CZESŁAW DOROSIŃSKIKnurów, PL · lot 5
138 867,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362714 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Edukacji w Knurowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000727185

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Lipowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Knurów

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-196

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@knurow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.knurow.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5a40d89-a0ba-48e7-ab9b-5b51210114ff

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5a40d89-a0ba-48e7-ab9b-5b51210114ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025668/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCE-PK-A.26.47.2026.DW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do Miejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie, ul. Wilsona 22, 44-194 Knurów (w skrócie: MSP 2) w roku szkolnym 2026/2027.
2) Przystanki na trasie I oraz godziny odbioru i dowozu dzieci określa załącznik nr 5.1. do SWZ – ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA I”. Godziny odbioru dzieci podane w załączniku są orientacyjne i będą doprecyzowane przez Wykonawcę z zastrzeżeniem, iż dzieci muszą być dowiezione do szkoły do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie I przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do szkoły oraz dwa terminy odbioru dzieci ze szkoły.
4) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorem szkoły w dwóch godzinowych terminach.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 112905,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Knurowie, ul. Szpitalna 25, 44-194 Knurów (w skrócie ZSS) w roku szkolnym 2026/2027.
2)Transport dzieci/uczniów w godzinach porannych odbywać się będzie w dwóch turach, tj. dzieci z przystanków od nr I do IX wskazanych w załączniku nr 5.2. - ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA II”, będą dowiezione do szkoły we wcześniej turze dowozu, natomiast dzieci/uczniowie z przystanków nr XI do XIII wskazane w załączniku 5.2. do SWZ będą dowiezione w turze późniejszej, z zastrzeżeniem, że wszystkie dzieci przewożone na trasie II, będą dowiezione do szkoły do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie II przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do szkoły w dwóch turach oraz dwa terminy odbioru dzieci ze szkoły.
4) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorem szkoły w dwóch godzinowych terminach.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 118079,81 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do:
a) N.P.P. "Dobre Miejsce", 44-190 Knurów, ul. 1 Maja 7 (w skrócie: NPP),
b) Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie, ul. Piłsudczyków 4, 44-196 Knurów (w skrócie: MP13),
c) Gliwickiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Niepubliczne Przedszkole Dla Dzieci Niepełnosprawnych w Gliwicach, ul. Słowackiego 58b, 44-100 Gliwice (w skrócie GOAR),
w roku szkolnym 2026/2027.
2) Przystanki na trasie III oraz godziny odbioru i dowozu dzieci określa załącznik nr 5.3. do SWZ – ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA III”. Godziny odbioru dzieci podane w załączniku są orientacyjne i będą doprecyzowane przez Wykonawcę z zastrzeżeniem, iż dzieci muszą być dowiezione do placówek do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie III przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do placówek oświatowych oraz jeden termin odbioru dzieci z placówek oświatowych.
4) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorami placówek oświatowych.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 164384,22 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do:
• Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Gliwicach, ul. Dolnej Wsi 74, 44-100 Gliwice (w skrócie: ZS);
• Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, 42-675 Ziemięcice, ul. Mikulczycka 120 (w skrócie: SOSW);
• Szkoły Specjalnej w Pyskowicach, ul. Poniatowskiego 2, 44-120 Pyskowice (w skrócie SS Pyskowice),
w roku szkolnym 2026/2027.
2) Przystanki na trasie IV oraz godziny odbioru i dowozu dzieci określa załącznik nr 5.4. do SWZ – ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA IV”. Godziny odbioru dzieci podane w załączniku są orientacyjne i będą doprecyzowane przez Wykonawcę z zastrzeżeniem, iż dzieci muszą być dowiezione do placówek oświatowych do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie IV przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do placówek oświatowych oraz jeden termin odbioru dzieci ze szkół/placówek oświatowych.
4) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorami placówek oświatowych.
5) Pojazd, którym będą przewożone dzieci na trasie IV musi posiadać platformę przeznaczoną do wjazdu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich (pojazd, platforma oraz drzwi do pojazdu powinny zapewniać przewóz osoby w wózku inwalidzkim, o parametrach określonych w załącznikach nr 11 i 12 do SWZ) oraz miejsce dedykowane do przewożenia osoby na wózku inwalidzkim, zabezpieczonym pasami bezpieczeństwa. Zamawiający informuje, że na trasie IV przewożony będzie jeden uczeń w wózku inwalidzkim, przy czym wózki wymienione w załącznikach 11 i 12 do SWZ będą przewożone zamiennie.
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 147989,56 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do:
a) Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Dla Młodzieży Niewidomej
i Słabowidzącej, ul. Hajducka 22, 41-500 Chorzów (w skrócie: SOSW Chorzów),
b) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących, ul. Grażyńskiego 17, 40-126 Katowice (w skrócie: ZSP K-ce),
w roku szkolnym 2026/2027.
2) Przystanki na trasie V oraz godziny odbioru i dowozu dzieci określa załącznik nr 5.5. do SWZ – ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA V”. Godziny odbioru dzieci podane w załączniku są orientacyjne i będą doprecyzowane przez Wykonawcę z zastrzeżeniem, iż dzieci muszą być dowiezione do placówek oświatowych do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie V przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do placówek oświatowych oraz jeden termin odbioru dzieci/uczniów z placówek oświatowych.
4) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorami placówek oświatowych.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 81369,60 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci niepełnosprawnych do:
a) Zespołu Szkół Specjalnych im. W. Sherborne, ul. Przedszkolna 1, 44-238 Czerwionka-Leszczyny (w skrócie: ZSS w Czerwionce-Leszczyny),
b) Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego, ul. Piastów Górnośląskich 8, 44-240 Żory (w skrócie: ORW w Żorach)
w roku szkolnym 2026/2027.
2) Przystanki na trasie VI oraz godziny odbioru i dowozu dzieci określa załącznik nr 5.6. do SWZ – ”Harmonogram dowozu uczniów – TRASA VI”. Godziny odbioru dzieci podane w załączniku są orientacyjne i będą doprecyzowane przez Wykonawcę z zastrzeżeniem, iż dzieci muszą być dowiezione do placówek oświatowych do godz. 8.00.
3) Zamawiający na trasie VI przewiduje jeden termin dowozu dzieci/uczniów do placówek oświatowych oraz dwa terminy odbioru dzieci/uczniów z placówek oświatowych, tj. trasa VI obejmuje:
a) przejazd na trasie miejsca zamieszkania/odbioru dzieci w Knurowie – ZSS w Czerwionce - Leszczyny ORW w Żorach (godzinne ranne),
b) przejazd na trasie ORW w Żorach - miejsce zamieszkania/odbioru dzieci po lekcjach w Knurowie (godziny okołopołudniowe).
c) przejazd na trasie ZSS w Czerwionce - Leszczyny – miejsce zamieszkania/odbioru dzieci po lekcjach w Knurowie (godziny popołudniowe).
4) Zamawiający informuje, iż mogą zaistnieć sytuacje kiedy przejazd w godzinach okołopołudniowych może odbywać się na trasie ORW w Żorach – ZSS w Czerwionce - Leszczyny – miejsce zamieszkania/odbioru dzieci po lekcjach w Knurowie. Sytuacja będzie zależna od godzin ukończenia lekcji przez wszystkich uczniów w ZSS w Czerwionce - Leszczyny. W dniu kiedy będzie miał miejsce odbiór dzieci z ORW w Żorach i ZSS w Czerwionce-Leszczyny w godzinach okołopołudniowych nie będzie odbywać się już drugi odwóz na trasie ZSS w Czerwionce-Leszczyny - miejsce zamieszkania/odbioru dzieci po lekcjach w Knurowie w godzinach popołudniowych.
5) Pojazd, którym będą przewożone dzieci na trasie VI musi posiadać platformę przeznaczoną do wjazdu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich (pojazd, platforma oraz drzwi do pojazdu powinny zapewniać przewóz osób w wózkach inwalidzkich, o parametrach określonych w załączniku nr 13 i 14 do SWZ) oraz miejsca dedykowane do przewożenia osoby na wózkach inwalidzkich, zabezpieczonych pasami bezpieczeństwa.
6) Godzinę odbioru dzieci po zajęciach przewoźnik ustala z dyrektorami placówek oświatowych.
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera rozdz. III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.) Wartość części: 170295,97 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94079,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136611,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94079,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA TRANSPORTOWA "MARIO-TRANS" MARIUSZ SOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271432880

7.3.3) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14B lokal 16

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94079,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150333,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150333,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150333,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOROSIŃSKI CZESŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240227901

7.3.3) Ulica: ul. Jęczmienna 31

7.3.4) Miejscowość: Knurów

7.3.5) Kod pocztowy: 44-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150333,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74479,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 111718,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74479,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA TRANSPORTOWA "MARIO-TRANS" MARIUSZ SOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271432880

7.3.3) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14B lokal 16

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74479,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111719,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147744,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111719,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA TRANSPORTOWA "MARIO-TRANS" MARIUSZ SOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271432880

7.3.3) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14B lokal 16

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111719,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109760,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121519,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109760,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE ”GOLOMB” SŁAWOMIR GOŁOMB

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241936166

7.3.3) Ulica: Ściegiennego 12

7.3.4) Miejscowość: Orzesze

7.3.5) Kod pocztowy: 43-180

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109760,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138867,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172418,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138867,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOROSIŃSKI CZESŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240227901

7.3.3) Ulica: ul. Jęczmienna 31

7.3.4) Miejscowość: Knurów

7.3.5) Kod pocztowy: 44-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138867,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi