Wykonanie ekspertyz dla pięciu obiektów na terenie Radomska dot. spełnienia warunków technicznych dla budowli ochronnych
Miasto Radomsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362824
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 11:10
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eaa5c28b-d6ff-4862-9a9a-dc3f4008566f
- Identyfikator
- 7722261587
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362824 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie ekspertyz dla pięciu obiektów na terenie Radomska dot. spełnienia warunków technicznych dla budowli ochronnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Radomsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 5
1.5.2.) Miejscowość: Radomsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 685 45 71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radomsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.radomsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eaa5c28b-d6ff-4862-9a9a-dc3f4008566f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ekspertyz dla pięciu obiektów na terenie Radomska dot. spełnienia warunków technicznych dla budowli ochronnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eaa5c28b-d6ff-4862-9a9a-dc3f4008566f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039982/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie ekspertyz dla 5 obiektów na terenie Radomska dot. spełnienia warunków technicznych dla budowli ochronnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.1.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Wykonanie ekspertyz dla pięciu obiektów na terenie Radomska dot. spełnienia warunków technicznych dla budowli ochronnych.”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie ekspertyz dla pięciu obiektów na terenie Radomska, dotyczących spełniania warunków technicznych wymaganych dla budowli ochronnych, w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, zgodnie z umową, szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy oraz zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami prawa
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagania formalne oraz szczegółowe wymagania jakie musi spełniać i posiadać oferowany przedmiot zamówienia zawiera:
1) wzór/projekt umowy wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówieni, stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy – dodatek nr 8 do SWZ
4. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ określił wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia w tym w umowie oraz szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do umowy.
5. Wymagania jakościowe w związku z zastosowaniem kryterium ceny jako jedynego kryterium oceny ofert, odnoszące się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym we wzorze/projekcie umowy.
6. Określenie wymagań dotyczących zatrudniania przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy: Z uwagi na charakter zamówienia Zamawiający nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71312000-8 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej
71315210-4 - Usługi doradcze w zakresie budownictwa
71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249751,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FPHO sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8252205711
7.3.3) Ulica: Trzebieszów 64
7.3.4) Miejscowość: Trzebieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-404
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |