Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku Ekologicznej Świetlicy w miejscowości Jajkowo na działkach ewidencyjnych nr 81/6, 80 i 81/3, obręb Jajkowo
GMINA BRZOZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00362933
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 11:32
- Lokalizacja
- Brzozie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29bdb298-54eb-48e1-91b3-70462b8bc974
- Identyfikator
- 8741684639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362933 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku Ekologicznej Świetlicy w miejscowości Jajkowo na działkach ewidencyjnych nr 81/6, 80 i 81/3, obręb Jajkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BRZOZIE 50
1.5.2.) Miejscowość: Brzozie
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-313
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564912910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.brzozie@brzozie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29bdb298-54eb-48e1-91b3-70462b8bc9741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku Ekologicznej Świetlicy w miejscowości Jajkowo na działkach ewidencyjnych nr 81/6, 80 i 81/3, obręb Jajkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29bdb298-54eb-48e1-91b3-70462b8bc974
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021663/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku Ekologicznej Świetlicy w miejscowości Jajkowo na działkach ewidencyjnych nr 81/6, 80 i 81/3, obręb Jajkowo (2026r.)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej z rurociągów tłocznych PE75x4,5; PN10; SDR17, wraz z wykonaniem przepompowni ścieków PEHD dn1000 na działce ewidencyjnej 81/6, 80 i 81/3, obręb Jajkowo.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku do SWZ nr 1 – dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |