Budowa terenu rekreacyjnego w Krzycku Wielkim

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362964
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362964/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 11:39
Lokalizacja
Włoszakowice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7c99220-5277-42aa-a082-551cff42c553
Identyfikator
6972311854
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniUrządzenia do nadzoru wideoUsługi instalowania urządzeń telewizyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN KURPISZLeszno, PL · lot 0
2 687 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362964 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa terenu rekreacyjnego w Krzycku Wielkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

1.3.) Oddział zamawiającego: GOSiR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302719230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karola Kurpińskiego

1.5.2.) Miejscowość: Włoszakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-140

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gosir@wloszakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gosir.wloszakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313041

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa terenu rekreacyjnego w Krzycku Wielkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7c99220-5277-42aa-a082-551cff42c553

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362964

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060686/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa terenu rekreacyjnego w Krzycku Wielkim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOSiR.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Projekt obejmuje realizację terenu rekreacyjnego, zwiększenia walorów estetycznych oraz zwiększenia funkcji terenu o wybieg dla psów, urządzenia zabawowe, ławki oraz siedziska wraz z koszami i oświetleniem. Ponadto projektuje się nowe nasadzenia roślin i ukształtowanie terenu. Inwestycja realizowana będzie na działkach oznaczonych w ewidencji gruntów numerami 13/8 i 13/10 w miejscowości Krzycko Wielkie. Łączna powierzchnia działek wynosi 0,7391 ha (według webewid), 0,7720 ha (według PZT).
2. Ogólny opis stanu istniejącego:
Na działce znajduje się roślinność wysoka wraz z średniowysoką zielenią. Istnieją także schody terenowe oraz ogrodzony plac zabaw. Wjazd na przedmiotowy teren znajduje się z ul. Prymasa Andrzeja Krzyckiego lub z drogi stanowiącej działkę oznaczoną nr ewid. gruntu 14/2. Teren objęty opracowaniem znajduje się niżej niż reszta terenu, w dole po starym stawie. Przez działkę w gruncie przechodzą sieci wodociągowe oraz elektryczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

51312000-2 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2687550 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4034400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2687550 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROGRES Sebastian Kurpisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 697 204 1366

7.3.3) Ulica: Lipowa 40/9

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2687550 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane