Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 5 obrębów w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski

Powiat Żyrardowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00362973
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00362973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 11:42
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0c4b3c4-df81-43da-991f-e9bfb0248223
Identyfikator
8381610589
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sporządzania mapUsługi badań katastralnychUsługi przechwytywania danychCyfrowe mapy katastralne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362973 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 5 obrębów w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żyrardowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Limanowskiego 45

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat-zyrardowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 5 obrębów w jednostce ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów – obszar wiejski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0c4b3c4-df81-43da-991f-e9bfb0248223

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044714/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej 143802_5 Gmina Mszczonów - obszar wiejski Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349396

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w Gminie
Mszczonów, polegającej m.in. na pozyskaniu danych dotyczących przebiegu granic działek
ewidencyjnych, w tym ustaleniu przebiegu granic działek ewidencyjnych, uzupełnieniu ewidencji o
dane dotyczące budynków, aktualizacji użytków gruntowych na terenach zabudowanych i
zurbanizowanych oraz przeprowadzeniu ponownej gleboznawczej klasyfikacji gruntów
zmienionych użytków gruntowych na terenach rolnych i leśnych dla obrębów ewidencyjnych
zlokalizowanych w granicach jednostki ewidencyjnej 143802_5 – Gmina Mszczonów – obszar
wiejski, zgodnie z niniejszym projektem modernizacji oraz przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

72313000-2 - Usługi przechwytywania danych

30221000-4 - Cyfrowe mapy katastralne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono ofertę, której cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po dokonaniu analizy możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia środków do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty albo oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380992,50 PLN

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi