Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym przy PSP nr 13 w Radomiu

Gmina Miasta Radomia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363014
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 11:51
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8c0305a-0486-485e-b91d-ed0bded98b63
Identyfikator
7962817529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

BRIW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
310 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363014 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym
przy PSP nr 13 w Radomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Radomia

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7962817529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwest@umradom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330156

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym
przy PSP nr 13 w Radomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8c0305a-0486-485e-b91d-ed0bded98b63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00599482/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym przy PSP nr 13 w Radomiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.III.271.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym w PSP nr 13 przy ul. Sienkiewicza 30 w Radomiu.
Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) W zakresie dot. sali gimnastycznej:
a) demontaż drabinek gimnastycznych – 16 szt.,
b) demontaż konstrukcji koszy do koszykówki z tablicami – 2 szt.,
c) demontaż, malowanie oraz ponowny montaż istniejących bramek – 2 szt.,
d) zeskrobanie lamperii olejnej wraz z gładziami szpachlowymi ok. 387 m2,
e) skucie fragmentów tynku ok. 32 m2,
f) demontaż wykładziny sportowej wraz z kosztami utylizacji ok. 1,52 tony,
g) uzupełnienie tynków wewnętrznych ok. 57 m2,
h) wymiana stolarki na drzwi aluminiowe ok. 5,82 m2,
i) wykonanie gładzi szpachlowych ok. 372 m2,
j) malowanie emulsyjne ścian i sufitów ok. 581 m2,
k) wykonanie i montaż osłon na grzejniki ok. 14 m2,
l) wykonanie posadzki sportowej z wykładziny syntetycznej rulonowej z warstwą amortyzującą wraz z warstwą wyrównującą z zaprawy samopoziomującej ok. 181 m2,
m) malowanie linii boisk – 1 kpl.,
n) skucie istniejących płytek ceramicznych ściennych,
o) wymianę osprzętu elektrycznego - gniazda instalacyjne ok.12 szt.,
p) dostawę i montaż konstrukcji stalowej do koszykówki składanej na bok o wysięgu 150 cm, z regulowaną wysokością, tablicy do koszykówki, obręczy i siatki – po 2 szt.,
q) dostawę i montaż zestawu szyn ściennych do siatkówki (1 komplet) oraz siatki do siatkówki,
r) dostawę i montaż drabinek gimnastycznych o wymiarach 180x300 cm - 8 szt.,
2) W zakresie dot. zaplecza szatniowo-sanitarnego:
a) wymianę stolarki na drzwi aluminiowe ok.10,24 m2,
b) dostawę i montaż ławek szatniowych długości 2,0 m każda - 7 szt.,
c) dostawę i montaż wieszaków szatniowych ściennych długości 1,0 m - 15 szt.,
d) wymianę drzwi wewnętrznych płytowych ok.8,63 m2,
e) wymianę okładziny ściennej z płytek glazurowanych ok. 31,13 m2,
f) uzupełnienie tynków wewnętrznych ok. 68 m2,
g) zeskrobanie i zmycie starych powłok malarskich ok. 545 m2,
h) malowanie ścian i sufitów z poszpachlowaniem nierówności ok. 614 m2,
i) warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy wyrównawczej ok. 104 m2,
j) posadzki z płytek ok.108 m2,
k) regały stałe z płyt MDF ok.12,14 m2,
l) wymianę umywalek wraz z bateriami i podejściami – 3 kpl.,
m) wymianę WC z płuczkami i podłączeniami – 3 kpl.,
n) wymianę osprzętu elektrycznego - gniazdka, wyłączniki, wentylatory łazienkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRIW Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482657222

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane