„Zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu: 1. Ciągnika do transportu wody pitnej 2. Cysterny do przewozu wody pitnej”
Gmina Lipinki Łużyckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363095
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-27 12:09
- Lokalizacja
- Lipinki Łużyckie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4cdc94b-da3c-4e47-9b2d-a495022ee0c6
- Identyfikator
- 9281930332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363095 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu:
1. Ciągnika do transportu wody pitnej
2. Cysterny do przewozu wody pitnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770623
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lipinki Łużyckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-213
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683626230
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lipinki-luzyckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lipinki-luzyckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4cdc94b-da3c-4e47-9b2d-a495022ee0c61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu:1. Ciągnika do transportu wody pitnej
2. Cysterny do przewozu wody pitnej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4cdc94b-da3c-4e47-9b2d-a495022ee0c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018751/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu: 1. Ciągnika do transportu wody pitnej 2. Cysterny do przewozu wody pitnej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304760
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KRO/271/3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. „ Zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu składającego się z:
1. Ciągnika do transportu wody pitnej
2. Cysterny do przewozu wody pitnej”
Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w obszarze 2 „Zabezpieczenie logistyczne i zabezpieczenie ciągłości dostaw”.
2. Zapewnienie gwarancji producenta, na zasadach producenta, na ciągnik do transportu wody pitnej na okres co najmniej 36 miesięcy od dnia odbioru przedmiotu zamówienia – zgodnie z deklaracją w formularzu ofertowym Wykonawcy; oraz zapewnienie gwarancji producenta, na zasadach producenta, na elementy zestawu tj. Cysterny do przewozu wody pitnej na okres co najmniej 24 miesięcy od dnia odbioru przedmiotu zamówienia;
3. przeszkolenie przedstawicieli Zamawiającego z obsługi zestawu maszyn.
4. zapewnienie obsługi serwisowej dla: ciągnika do transportu wody pitnej – w okresie równym okresowi gwarancji producenta – zgodnie z terminem wskazanym w ofercie Wykonawcy, Cysterny do przewozu wody pitnej - w okresie co najmniej 24 miesięcy od dnia odbioru.
5. Wykonawca zobowiązany jest do oznakowania zestawu (tj. ciągnika i cysterny) logotypami OL i OC w sposób odporny na warunki atmosferyczne (np. tabliczki w postaci magnesu UV); Wzór oznakowania należy przesłać do akceptacji Zamawiającego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i warunki realizacji określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 8 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy zawarte w zał. nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 269 985,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306270 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |