Świadczenie usług opiekuńczo-nadzorczych podczas dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół, przedszkoli i ośrodków szkolno-wychowawczych w okresie 01.09.2026-31.08.2029.

Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363167
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363167/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 12:24
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8490f40-12b4-4ecf-ba8b-2df89c73b379
Identyfikator
7542490122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363167 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług opiekuńczo-nadzorczych podczas dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół, przedszkoli i ośrodków szkolno-wychowawczych w okresie 01.09.2026-31.08.2029.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531313469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Luboszycka

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-215

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774023100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzk@mzkopole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzkopole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316488

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi transportowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług opiekuńczo-nadzorczych podczas dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkół, przedszkoli i ośrodków szkolno-wychowawczych w okresie 01.09.2026-31.08.2029.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8490f40-12b4-4ecf-ba8b-2df89c73b379

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363167

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZO.2521-15/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług opiekuńczo - nadzorczych podczas dowozu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w mieście Opolu do szkół i przedszkoli na terenie miasta Opola oraz do szkół, przedszkoli i ośrodków szkolno-wychowawczych poza Miastem Opole w okresie 01.09.2026 – 31.08.2029 zgodnie z harmonogramem tras, lokalizacjami oraz liczbami kursów stanowiącymi załącznik nr 2 do projektu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 1614278,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług opiekuńczo - nadzorczych podczas dowozu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w mieście Opolu do szkół i przedszkoli na terenie miasta Opola oraz do szkół, przedszkoli i ośrodków szkolno-wychowawczych poza Miastem Opole w okresie 01.09.2026 – 31.08.2029 zgodnie z harmonogramem tras, lokalizacjami oraz liczbami kursów stanowiącymi załącznik nr 2 do projektu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 1531134,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu do upływu składania ofert nie została złożona żadna oferta.

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi