Budowa sieci wodociągowej dla miejscowości Polańczyk i Myczków
GMINA SOLINA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363178
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 12:27
- Lokalizacja
- Polańczyk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08ae8bb1-9721-4513-899e-99e28812f064
- Identyfikator
- 6881245181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363178 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej dla miejscowości Polańczyk i Myczków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOLINA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440063
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 2
1.5.2.) Miejscowość: Polańczyk
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-610
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@esolina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: esolina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08ae8bb1-9721-4513-899e-99e28812f0641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej dla miejscowości Polańczyk i Myczków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08ae8bb1-9721-4513-899e-99e28812f064
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062022/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa sieci wodociągowej dla miejscowości Polańczyk i Myczków - ETAP I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297299
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2971057,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej na terenie miejscowości Polańczyk (Os. Na Górce) i części miejscowości Myczków obok istniejącej wyeksploatowanej i o zbyt małej wydajności sieci wodociągowej. Inwestycja ma na celu zwiększenie wydajności sieci wraz z zapewnieniem wymogów ochrony przeciwpożarowej.
W zakresie realizacji inwestycji znajduje się m.in.:
- budowa kolektorów sieci wodociągowej w zakresie średnic PE160 ÷ 40mm od węzła SZ1 do W2-SZ2, od węzła W3 do W4 oraz od węzła W3 do Hp4,
- budowa przyłączy wodociągowych zakończonych studzienkami wodomierzowymi,
- przekroczenie drogi wojewódzkiej Nr 894 relacji Lesko - Hoczew – Wołkowyja – Czarna siecią wodociągową PE160mm w rurze osłonowej HDPE250mm zlokalizowane w km 9+167 działka nr ewidencyjny 1108, 481/1, 423/1 (oznaczone na mapie jako PDW-1) oraz lokalizację odcinka sieci wodociągowej wzdłuż drogi w pasie drogowym drogi wojewódzkiej Nr 894 od km 9+080 do km 9+095 na działkach 852/1, 892/2. Na działce 835/3 w pasie drogi wojewódzkiej częściowo zostanie usytuowana studnia zasuw DN2000.
Projektowana długości sieci wodociągowej wraz z przyłączami wynosi ok. L=2540 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera się w załączniku nr 3 do SWZ - Dokumentacja projektowa i Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1164810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2200000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1164810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Instalacyjny Grzegorz Falger
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690481338
7.3.3) Ulica: Albigowa 344
7.3.4) Miejscowość: Albigowa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-122
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1164810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |