Zakup usług prawnych wspierających Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami (DRIM) w realizacji Projektu pn. "Innowacyjne zamówienia publiczne" finansowanego ze środków FENG 2021-2027

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363233
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 12:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-686d446f-b232-4228-8e45-c181fc5d2f9b
Identyfikator
7010073777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prawnicze

Wykonawcy

1 przyznane

KWKR KONIECZNY WIERZBICKI I PARTNERZY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKraków, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363233 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług prawnych wspierających Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami (DRIM) w realizacji Projektu pn. "Innowacyjne zamówienia publiczne" finansowanego ze środków FENG 2021-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141032404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna 69

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-801

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ncbr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ncbr

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i realizacja strategicznych programów badań naukowych i prac rozwojowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usług prawnych wspierających Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami (DRIM) w realizacji Projektu pn. "Innowacyjne zamówienia publiczne" finansowanego ze środków FENG 2021-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-686d446f-b232-4228-8e45-c181fc5d2f9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116792/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Zakup usług prawnych wspierających DRIM w realizacji Projektu "Innowacyjne zamówienia publiczne"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/26/TPZNK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 451615,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie kompleksowych usług doradztwa prawnego na potrzeby realizacji projektu pn. ”Innowacyjne zamówienia publiczne”, obejmujących obsługę procesu uruchamiania i prowadzenia przedsięwzięć B+R w formule zamówień przedkomercyjnych (PCP) i zamówień na innowacje. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Projektu „Innowacyjne Zamówienia Publiczne” w ramach działania 2.13 Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.
Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego stanowiących przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do OPiW i stanowi jego integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79100000-5 - Usługi prawnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KWKR KONIECZNY WIERZBICKI I PARTNERZY S.K.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 123240424

7.3.3) Ulica: ul. Kącik 4,

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-549

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613770,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełnienie informacji w zakresie Sekcji VI OFERTY:
1) Pkt 6.1.2.) w postępowaniu złożono oferty "ostateczne" a nie "dodatkowe".
2) Pkt 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: cena za 1 roboczogodzinę w trybie zwykłym: 398,52 PLN, w trybie pilnym: 447,72 PLN
3) Pkt 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: cena za 1 roboczogodzinę w trybie zwykłym: 479,70 PLN, w trybie pilnym: 565,80 PLN
4) Pkt 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: cena za 1 roboczogodzinę w trybie zwykłym: 398,52 PLN, w trybie pilnym: 447,72 PLN

Uzupełnienie informacji w zakresie Sekcji VIII UMOWA
1) Pkt 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613770,00 PLN
Wartość umowy podpisanej z Wykonawcą wynika z wysokości środków przeznaczonych przez Zamawiającego na realizację zamówienia, których wysokość Zamawiający podał przed otwarciem ofert.
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi