Obsługa techniczno-brandingowa imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Etap I – w trybie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363260
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 12:45
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d077ca8d-7f68-46ce-bf97-2d3cd37171b1
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowychUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN CUPAŁBrzesko, PL · lot 0
8432,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363260 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa techniczno-brandingowa imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Etap I – w trybie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 616 64 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zis.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zis.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa techniczno-brandingowa imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Etap I – w trybie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d077ca8d-7f68-46ce-bf97-2d3cd37171b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

(...)Umowa podstawowa została zawarta w dniu 17.02.2026 r. na okres realizacji do dnia 30.04.2026 r. Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
(...) Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi 6.856,05 zł netto, tj. 8.432,94 zł brutto, co stanowi 1,30% wartości zamówienia podstawowego oraz 1,86% wartości umowy podstawowej.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.273.187.2026.AMA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa techniczno-brandingowa imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Etap I – w trybie art. 305 pkt 1 w zw. z art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 92622000-7 - Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CREATIVE GROUP 303 Marcin Cupał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691165416

7.3.4) Miejscowość: Brzesko

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8432,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-26
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi