Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok
Gmina Brok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363269
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 12:47
- Lokalizacja
- Brok, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6122b582-5a4c-4c43-8d3e-f7d0d9bd4f4e
- Identyfikator
- 7591624976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363269 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościelny 6
1.5.2.) Miejscowość: Brok
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-306
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://brok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6122b582-5a4c-4c43-8d3e-f7d0d9bd4f4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00629992/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych – modernizacja części budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Brok. Właścicielem budynku jest Gmina Brok. W ramach zadania planuje się wykonanie modernizację trzech pomieszczeń, w tym wydzielenie łazienki. Zakres prac obejmuje wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wykonanie tynków oraz posadzki, malowanie ścian, położenie płytek, stolarkę drzwiową oraz wykonanie i wyposażenie łazienki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiące załącznik
do SWZ.
1. W celu realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt dostarczyć materiały, maszyny i urządzenia niezbędne do jego wykonania oraz wykonać wszystkie roboty towarzyszące, prace i czynności niezbędne do realizacji zamówienia. Materiały użyte do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być nowe, od-powiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, odpowiadać obowiązującym normom lub aprobatom technicznym oraz posiadać dokumenty takie jak: atesty, świadectwa lub certyfikat zgodności.
2. W ramach Przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do opracowania i prze-kazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, której zakres został określony we wzorze Umowy, w której skład wchodzi m.in.:
1) kosztorys powykonawczy,
2) atesty, certyfikaty wbudowanych materiałów.
3. Wykonawca zapewni kierownictwo budowy przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje zawodowe oraz przynależność do odpowiedniej izby samorządu zawodowego. Przedmiot zamówienia należy wykonać pod nadzorem:
kierownika budowy. Kierownik budowy będzie sprawował stały nadzór na budowie pod rygorem nałożenia kary umownej określonej w Umowie.
Zadanie realizowane jest przy wsparciu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 250 000,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, wynosi 265 685,99 zł brutto. Obecnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości najkorzystniejszej oferty. Biorąc powyższe pod uwagę, zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309787,68 PLN
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |