„MODERNIZACJA WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SPORTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI WILKOWYJA”
GMINA GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363281
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 12:49
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60f797e1-1f3b-49a9-a49a-3d3c2f5129c9
- Identyfikator
- 8262044712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363281 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„MODERNIZACJA WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SPORTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI WILKOWYJA”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 16
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@garwolin-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.garwolin-gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://garwolin-gmina.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„MODERNIZACJA WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SPORTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI WILKOWYJA”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60f797e1-1f3b-49a9-a49a-3d3c2f5129c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009995/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Wilkowyja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TIP.271.47.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych, wykonanie podbudowy, nawierzchni boiska oraz placu z poliuretanu EPDM, montaż piłkochwytów oraz wyposażenia boiska (słupki do siatkówki z siatkami i antenkami, kosze do koszykówki, ławki), ułożenie kostki betonowej (chodniki, opaska), montaż oświetlenia boiska.
Nawierzchnię boiska stanowić ma bezspoinowa nawierzchnia: baza z granulatu gumowego SBR o frakcji 1-3 mm z lepiszczem poliuretanowym gr. warstwy 8 mm, warstwa granulatu EPDM o frakcji 1-3 mm z lepiszczem poliuretanowym gr. warstwy 8 mm zgodnie z normą PN-EN 14877-2:2014. Mata gumowa wykonana na miejscu instalacji przez maszynę.
Oferowana nawierzchnia syntetyczna musi posiadać:
1. Wyniki badań na zgodność z normą PN-EN 14877-2:2014 (obowiązujące parametry nawierzchni pu)
2. Wyniki badań za zgodność z normą DIN 18035-6:2014 (bezpieczeństwo ekologiczne – zawartość substancji chemicznych)
3. Wyników badań WWA
4. Atest higieniczny PZH
5. Karta techniczna potwierdzona przez producenta
6. Autoryzacja producenta nawierzchni poliuretanowej, wystawiona dla wykonawcy na realizowaną inwestycję, wraz z potwierdzeniem gwarancji udzielonej przez producenta na tą nawierzchnię.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarze robót - załącznik nr 9 do SWZ oraz w Dokumentacji - załącznik nr 10 - zmiana na podstawie którego Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kosztorysu ofertowego z dokładnością obmiaru do dwóch miejsc po przecinku. Oferty które będą zawierały obmiar niezgodny z przedmiarem robót zostaną odrzucone jako niezgodne z warunkami zamówienia.
Zadanie współfinansowane jest w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” – edycja 2026
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta:1. Soczewka Marcin MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana
Zabiele 42, 21-450 Stoczek Łukowski
NIP 825 194 81 08
Cena brutto: 505.085,87 zł
W dniu 27.07.2026 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 332.600,00 zł brutto.
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |