Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Turystycznej w miejscowości Kobylany”.
Gmina Zabierzów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363294
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363294/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 12:52
- Lokalizacja
- Zabierzów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-651a2c0d-aef6-4f97-a108-eb0bb61f7876
- Identyfikator
- 6761706490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363294 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Turystycznej w miejscowości Kobylany”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zabierzów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zabierzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-080
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 285-21-16,
1.5.8.) Numer faksu: (12) 285-21-09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zrp@zabierzow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zabierzow.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-651a2c0d-aef6-4f97-a108-eb0bb61f78761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Turystycznej w miejscowości Kobylany”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-651a2c0d-aef6-4f97-a108-eb0bb61f7876
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363294
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044044/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Projekt przebudowy drogi - ul. Turystyczna (zakręt)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRP.271.1.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Turystycznej w miejscowości Kobylany”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Etap I Zamówienie podstawowe (gwarantowane) z terminem realizacji 10 miesięcy od dnia podpisania umowy, obejmuje:
• Opracowanie i uzgodnienie wstępnej koncepcji rozwiązań drogowych oraz przebudowy przepustu i muru oporowego. Opracowanie operatu wodnoprawnego i złożenie wniosku o pozwolenie-wodnoprawne.
• Opracowanie i uzgodnienie projektu budowlanego wielobranżowego.
• Opracowanie i złożenie wniosków o wydanie decyzji pozwolenia na budowę dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem, wszczęcie postępowania o wydanie ww. decyzji przez właściwy organ architektoniczno-budowlany.
• Wykonanie pozostałego zakresu prac objętego umową w tym:
- uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem,
- opracowanie projektów wykonawczych,
- opracowanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych wykonania robót.
Etap II Stanowiący prawo opcji z terminem realizacji 48 miesięcy od dnia podpisania umowy obejmujący sprawowanie nadzorów autorskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134070,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134070,00 PLN
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |