Remont wybranych pomieszczeń budynku Szkoły i Internatu ZSCKR w Bydgoszczy

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363367
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 13:11
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c56c5df8-fe0e-4992-8a17-2f8253da03b5
Identyfikator
9531045394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie systemów alarmowych i antenInne instalacje elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneSprzęt i aparatura elektryczna

Wykonawcy

1 przyznane

"BYDGOSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
654 360 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363367 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych pomieszczeń budynku Szkoły i Internatu ZSCKR w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000100138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filmowa

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-836

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zsckrbydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsogrodniczych.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313447

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wybranych pomieszczeń budynku Szkoły i Internatu ZSCKR w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c56c5df8-fe0e-4992-8a17-2f8253da03b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091004/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont wybranych pomieszczeń budynku Szkoły i Internatu ZSCKR w Bydgoszczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/UZP/ZSCKR/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 528197,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie wybranych pomieszczeń budynku szkoły i internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy przy ul. Filmowej 1. Prace dotyczą remontu pokoi na I piętrze Internatu, remontu sal lekcyjnych na II i III piętrze budynku Szkoły wraz z klatką schodową w budynku. Zamówienie obejmuje wykonanie oświetlania awaryjnego i ewakuacyjnego w szkole wg dokumentacji projektowej parter, I, II, III, IV piętro, a także wykonanie oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w internacie na I piętrze.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, prac remontowych znajduje w opisie robót remontowych, w załączniku nr 1.

Zamówienie dot. remontu sal lekcyjnych na II i III piętrze budynku Szkoły wraz z klatka schodową, a także remontu pokoi na I piętrze Internatu:
-modernizacja instalacji elektrycznej (również wykonanie oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego)
- prace wykończeniowe zgodnie z aranżacją pomieszczeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, prac remontowych znajduje w opisie robót remontowych, w załączniku nr 1.

Zamówienie dot. remontu sal lekcyjnych na II i III piętrze budynku Szkoły wraz z klatka schodową, a także remontu pokoi na I piętrze Internatu:
-modernizacja instalacji elektrycznej (również wykonanie oświetlenia awaryjnego)
- prace wykończeniowe zgodnie z aranżacją pomieszczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654360,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 734310,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654360,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z.o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 554-10-37-218

7.3.3) Ulica: Karola Szajnochy 26

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-738

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654360,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 51 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane