Budowa nowego, przynależącego do żłobków lub klubów dziecięcych placów zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW w ramach Resortowego programu "Aktywne place zabaw" 2026 w Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie.

GMINA WOJCIESZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363485
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363485/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 13:33
Lokalizacja
Wojcieszków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2f60823-f1b4-4470-9b5d-36062ccfe1ae
Identyfikator
8252080020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlaneWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciWyposażenie parków i placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
219 878,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363485 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego, przynależącego do żłobków lub klubów dziecięcych placów zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW w ramach Resortowego programu "Aktywne place zabaw" 2026 w Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJCIESZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 46

1.5.2.) Miejscowość: Wojcieszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-411

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@wojcieszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojcieszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2f60823-f1b4-4470-9b5d-36062ccfe1ae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa nowego, przynależącego do żłobków lub klubów dziecięcych placów zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW w ramach Resortowego programu "Aktywne place zabaw" 2026 w Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2f60823-f1b4-4470-9b5d-36062ccfe1ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363485

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011786/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 „Budowa nowego, przynależącego do żłobków lub klubów dziecięcych placów zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW w ramach Resortowego programu "Aktywne place zabaw" 2026 w Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.6.2026.GB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199188,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Budowa nowego, przynależącego do żłobków lub klubów dziecięcych placów zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW w ramach Resortowego programu "Aktywne place zabaw" 2026 w Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie.”
2. Zadanie, o którym mowa w ust. 1 dofinansowane jest ze środków Funduszu Pracy w ramach Resortowego Programu „Aktywne Place Zabaw” 2026.
3. Realizacja przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia obejmuje Budowę nowego placu zabaw w Gminie WOJCIESZKÓW przy Żłobku Gminnym "PUCHATEK" w Wojcieszkowie.
3.1 Inwestycja do realizacji jest zlokalizowana w miejscowości Wojcieszków (obręb 0014) przy ul. Parkowej, teren inwestycji obejmuje fragment działki nr ewid. 1281, na której znajduje się park (zieleń niska i wysoka). Powierzchnia całej działki wynosi 12,03 ha. Teren objęty opracowaniem dotyczy fragmentu działki o powierzchni 0,095 ha., działka sąsiaduje z terenem użytkowanym przez żłobek gminny Puchatek w Wojcieszkowie.
3.2 Przedmiotowa działka wpisana jest do rejestru zabytków, wykonawca zobowiązany będzie do przestrzegania zapisów decyzji Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków - decyzja stanowi załącznik nr 8 do SWZ
3.3 W zakres prac wchodzi:
1) Dostawa i montaż gotowych elementów małej architektury:
 Piaskownica – 1 szt.
 Sprężynowiec - bujak z huśtawką- 1 szt.
 Huśtawka - gniazdo – 1 szt.
 Zastaw czterowieżowy – 1 szt.
 Stół z ławką – 2 szt.
 Kosz na odpady – 1 szt.
 Tablica z regulaminem – 1 szt.
2) Zagospodarowanie terenu – Wykonanie robót ziemnych z wymianą gruntu na pasek, Ustawienie obrzeży z bednarki stalowej, Wykonanie dojścia z kruszywa; ukształtowanie terenu, wykonanie trawnika, alejek, obsadzenie roślinami.
3) Uporządkowanie placu budowy.
3.4 Wykonany plac zabaw musi spełniać wymagania norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177.
4. Kontrola pomontażowa wykonana samodzielnie przez Zamawiającego po wcześniejszym powiadomieniu przez Wykonawcę o gotowości do kontroli w celu oceny zgodności z odpowiednimi częściami normy PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177.
Dokument z kontroli potwierdzającej zgodność placu zabaw lub nawierzchni z normami PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177 musi być wystawiony przez niezależną, wyspecjalizowaną, zewnętrzną jednostkę kontrolującą, która nie była bezpośrednio zaangażowana w montaż i nie jest odpowiedzialna za ewentualne prace naprawcze i związane z tym wydatki.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót, SWZ oraz dokumentacji technicznej, a Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z tymi dokumentami, stanowiące integralną część SWZ
6. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały również we wzorze umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ
7. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej, uzyskanych pozwoleń i uzgodnień z Lubelskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków oraz obowiązującymi przepisami prawa, a także zgodnie z najlepszą wiedzą i doświadczeniem oraz z zachowaniem najwyższej staranności, w tym w szczególności zgodnie z polskimi normami, ogólnymi warunkami technicznymi, aktualnym poziomem wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219878,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391689,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219878,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2A

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219878,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane