Poprawa i ujednolicenie standardu jakości opieki przedszkolnej w ramach MOF Krasnegostawu
Gmina Łopiennik Górny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363504
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 13:37
- Lokalizacja
- Łopiennik Górny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15bb8a42-1852-4716-8ba0-bb15c417cd42
- Identyfikator
- 5641689794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie parków i placów zabawRoboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychObiekty rekreacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
HONORATA PĘDZISZLublin, PL · lot 1
49 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363504 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa i ujednolicenie standardu jakości opieki przedszkolnej w ramach MOF Krasnegostawu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łopiennik Górny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łopiennik Nadrzeczny 3A
1.5.2.) Miejscowość: Łopiennik Górny
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-351
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lopiennikgorny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglopiennikgorny.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15bb8a42-1852-4716-8ba0-bb15c417cd421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa i ujednolicenie standardu jakości opieki przedszkolnej w ramach MOF Krasnegostawu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15bb8a42-1852-4716-8ba0-bb15c417cd42
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001995/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury i wyposazenia przedszkoli w tym oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.1. Część 1 zamówienia – „Budowa i wyposażenie placu zabaw w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny”.Przedmiotem zamówienia jest budowa i wyposażenie placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym - działki nr 539/4, 538/1, 537/1, 540/3, 536/1 obręb Łopiennik Nadrzeczny.
Przedmiot zamówienia obejmuje prace ziemne w postaci wyrównania terenu, wykonanie nawierzchni zapewniającej
bezpieczeństwo użytkowników, remont i wykonanie chodnika, nasadzenia zieleni, wykonanie ogrodzenia, wykonanie
naprawy odprowadzenia wód opadowych.
Inwestycja polega na utworzeniu placu zabaw poprzez ustawienie nowych urządzeń do zabawy (obiektów małej
architektury): huśtawki i karuzeli, urządzeń wspinaczkowych, bujaków itp., ławki i kosze na śmieci oraz tablice informacyjne.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące
dokumenty:
1) dokumentacja projektowa,
(Uwaga: Dokumentacja projektowa zawarta w Załączniku nr 1 do SWZ zawiera także zakup wyposażenia sali terapii
sensorycznej, sal przedszkolnych oraz schodołaz, które nie są objęte przedmiotem zamówienia w ramach niniejszego
postępowania),
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy
wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót
ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej
ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia -
jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej oraz STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 583406,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2. Część 2 zamówienia – „Modernizacja sali terapii sensorycznej”.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali terapii sensorycznej dla oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole
Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym. Przedmiot zamówienia obejmuje: wymianę drzwi wejściowych, wymianę
nawierzchni podłóg, malowanie ścian i sufitu, wymianę oprawy oświetleniowej.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące
dokumenty:
1) dokumentacja projektowa,
(Uwaga: Dokumentacja projektowa zawarta w Załączniku nr 1 do SWZ zawiera także zakup wyposażenia sali terapii
sensorycznej, sal przedszkolnych oraz schodołaz, które nie są objęte przedmiotem zamówienia w ramach niniejszego
postępowania),
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy
wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót
ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej
ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia -
jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej oraz STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 36995,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94388,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.R.B. HONORATA PĘDZISZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 564 171 57 87
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |